Зерносушарки АС

Виробництво зерносушарок АС

Зерносушарки АС найкращої якості за чесною ціною від виробника. Тому що, виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє зерносушарки металеві для зерна та сипких матеріалів (кукурудза, пшениця, соя, ячмінь, соняшник, овес, ріпак, рис), різних форм та розмірів. Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам, готові проекти, зерносушарок для зерна, конструкція яких чітко відповідає призначенню. Майте на увазі, що можливе виробництво зерносушарок для сушки зерна як за Вашими кресленнями, так і за нашими готовими проектами.

зерносушарки АС
Зерносушарки АС виробництво
для чого необхідна зерносушарка АС?

Наші Зерносушарки АС – необхідні для збереження зерна. А саме за допомогою його просушування у вигляді стабільного обдування, як і інше обладнання для елеваторів. Виконується як технологічна конструкція. Тому основна задача зерносушарки це сушіння зернових та олійних культур. У насінні, та й у самому зерні міститься велика частка вологи, як природної, так і накопиченої під час збору з полів. Важливо, щоб воно зберігалося довго та безпечно, необхідно довести рівень вологості, у тому числі й у приміщенні до необхідних меж.

Як класифікуються зерносушарки за типом ?

По-перше, зерносушарки – технологічні пристрої, які класифікуються за принципом руху повітря та типу конструкції.

Принято розрізняти зерносушарки за видами:

Мобільні. Циклічний. Поточні.

Баштові. Модульні. Шахтні.

Карусельні. Горизонтальні.

У кожного виду є свої переваги та недоліки.

По-друге, при необхідності Ви маєте можливість замовити зерносушарку разом із стрічковим конвеєром, або шнековим гвинтовим.

Як слід, відсутність вологи завдяки зерносушаркам дозволить виключити вогнища самозігрівання, убезпечити тривале зберігання, а також забезпечить фізіологічне дозрівання, що у свою чергу покращить продуктові та товарні якості.

Зерносушарки АС виробництва Автостройка
Зерносушарки АС ТОВ Автостройка
Які бувають конструктивні різновиди сушарок?

Взагалі, мобільні сушарки бувають бункерні, шахтні, циклічні, які особливо популярні. Крім цього, серед переваг варто відзначити низькі витрати за рахунок відсутності необхідності проведення будівельних робіт, зручність використання. Наприклад, як ілюстрація — Баштові та Шахтні! Зупинимося на них, трохи детальніше.

Баштові зерносушарки

Поточна подача повітря з охолодженням кінцевого продукту, що рухається у вертикальній площині. Зернова маса не застрягає, тому що проходить між вертикальними сітчастими циліндрами, а в самій конструкції відсутні горизонтальні площини або шахти. Забезпечується рекуперація — тепло не пропадає просто так, а захоплюється і використовується у зв’язку з чим якість сушіння краще і менше використовують енергію на процес охолодження. Панелі виготовляються з перфорованих листів, досить велика площа яких працює максимально ефективно, при економії простору на землі.

Шахтна зерносушарка

Шахтна зерносушарка має конструкцію, що принципово відрізняється від барабанних, мобільних, колонкових. Зерно рівномірно розміщується по всій шахтній камері та обробляється змішаною подачею повітря. Це характеризується мінімальними втратами тепла та високою ефективністю. Ця модифікація найбільш популярна в господарстві, найчастіше утворює головну лінію на елеваторах. Конструкція складається з багатьох елементів самопливного обладнання.

Зерносушарки АС

ТОВ Автостройка виробляє надійні шахтні зерносушарки для сушіння зерна пшениці, кукурудзи та соняшнику. Саме тому, в нашій компанії кожен клієнт знайде відповідне обладнання за своїми потребами та фінансовими можливостями.

Взагалі зерносушарки можуть працювати на газу, дизелі, або альтернативному пальному. Но, дизель та газ зараз, дуже дороге пальне! Як альтернатива, ТОВ Автостройка пропонує зерносушарки АС працюючі на дровах, щепе та пеллетах. Наші сушарки працють на найдешевших в Україні видах палива. Тому їх використання стає ще вигіднішим, та надійним.

Типові моделі зерносушарок ТОВ Автостройка
Зерносушарки АС 3т
Зерносушарки АС ТОВ Автостройка
Що може входити у комплект зерносушарки?

 

Зерносушарка АС, датчики наповнення та температури, вентилятори, шкаф управління, норія, теплогенератор на твердому паливі, прийомний бункер.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво якісної зерносушарки, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net