Профнастил

Профнастил від виробника компанії АВТОСТРОЙКА

Компанія ТОВ Автостройка виробляє та реалізує профнастил різного кольору та призначення:

— стіновий профнастил С6, С8, С10, С15, С20;

— покрівельний профнастил Н20, Н35, Н44;

— несучий конструкційний профнастил Н57, Н60, Н75, Н92.

Якщо ви бажаєте купити профнастил у Харкові зі складу за конкурентоспроможними цінами від виробника, на умовах готівкової чи безготівкової оплати. Просто зателефонуйте нам!

Наш профнастил високої якості, різного типу, кольору та призначення для внутрішнього та зовнішнього оздоблення фасаду, паркану, покрівельний або несучий профнастил для будівництва опалубки.

Ви маєте можливість купити профнастил з доставкою по Харкову та Україні, або зі складу за адресою м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66. Вам з радістю допоможуть наші спеціалісти у найкоротші терміни.

Ціна на профнастил компанії ТОВ Автостройка значно нижча, ніж у конкурентів, залежить вона від якості і товщини металу!

Що таке профнастил ?

Профнастил – це сталевий профіль (спецметал), який виготовляється методом холодного прокату сталевого оцинкованого листа. Для поліпшення антикорозійного захисту листи профнастилу можуть мати полімерне покриття (покриття таке ж, як у металочерепиці). Завдяки своїм характеристикам профнастил зайняв міцні позиції на будівельному ринку. Профнастил відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. Він чудово справляється з перепадами температур і стійкий до корозії, завдяки спецметалу з якого він виготовлений. Гофри профнастилу зазвичай мають форму трапеції. Маркування профнастилу містить інформацію про виробника, характеристики профілю, кількість аркушів у пакеті, розрахункову масу пакета, номер пакета та партії, дату виготовлення.

Переваги профлистила як будівельного матеріалу!

Їх дуже багато, але спробуємо перерахувати основні переваги:

Час — при роботі з профнастилом на Вас чекає дуже простий монтаж, який не прив’язаний до сезону;

Надійність – при відносно невеликій ваги, Ви отримаєте дуже міцну поверхню та стійкість до вологи;

Економія — при виробництві під замовлення, практично не існує відходів;

Краса — великий вибір кольорів і форми трапеції, можливість вирівняти нерівний фасад, віддати паркану красу, довговічність та стиль.

Як вибрати профнастил який потрібен саме Вам?

Профнастил (спецметал) маркується літеро — цифровим кодом.  Перший елемент маркування вказує на призначення профнастилу.

С — профнастил стіновий з трапецієподібним гофром (висота 8 — 44мм). Найбільш поширені листи профнастилу С6, С8, С10, С15, С20, С35. Стіновий профнастил використовується в основному для внутрішніх та зовнішніх робіт. Це може бути внутрішнє оздоблення стін та стель, а також спорудження теплоізоляції при встановленні підвісної стелі, огорож, воріт тощо.

H — профнастил для настилу, опалубки, міжповерхових перекриттів з додатковими ребрами жорсткості (висота понад 44 мм) Найбільш поширені листи профнастилу Н44, Н60, Н75, Н92. Діапазон застосування покрівельного профнастилу значно перевершує попередній вигляд матеріалу. Використовується для будівництва промислових будівель, встановлення теплоізоляції, а також спорудження огорож.

НС — профнастил універсальний для настилу та стін.

Другий елемент – висоту профілю профнастилу в мм.

Третій елемент – товщину листа профнастилу в мм.

Четвертий елемент — ширину листа профнастилу мм.

 П’ятий елемент маркування вказує довжину листа профнастилу мм.

Наприклад, профнастил Н92 — 0,7 – 970 -12000 позначає профнастил для настилу, опалубки, міжповерхових перекриттів,  висотою 92мм, товщина листа профнастилу 0,7мм, ширина профнастилу 970мм, довжина профнастилу 12000 мм. Якщо лист профнастилу (спецметал) має полімерне покриття, то маркування додається позначення. У характеристиках профнастилу можуть міститися відомості про додаткові покриття для захисту від корозії, спецметал (полімерне покриття, покриття порошковою фарбою).

Шановні покупці, у нашій компанії ви можете придбати 12 видів профнастилу:

Профнастил С 2,5. Використовується для внутрішньої та зовнішньої обробки
Ширина 1200/1245мм* Товщина
0,45-0,7мм
Профнастил С 8. Використовується для внутрішньої та зовнішньої обробки 
Ширина 1150/1200*
Товщина 0,45-0,7мм
Профнастил С 10. Використовується для внутрішньої та зовнішньої обробки 
Ширина 1150/1190мм*
Товщина 0,45-0,7мм

Профнастил С 15.

Використовується для огорож і для внутрішньої та зовнішньої обробки. Ширина 1134/1170мм* Товщина 0,45-0,7мм

Профнастил НС 20. Використовується для покрівлі та виготовлення огорож. 
Ширина 1100/1150мм*
Товщина 0,45-0,7мм
Профнастил НС 35. Використовується для покрівлі та виготовлення огорож. 
Ширина 1050/1100мм*
Товщина 0,45-0,8мм
Профнастил НС 44. Використовується для покрівлі та виготовлення огорож. 
Ширина 1010/1080мм*
Товщина 0,45-0,8мм
Профнастил Н57. Використовується для покрівлі та виготовлення опалубки. 
Ширина 940/1000мм*
Товщина 0,5-1мм
Профнастил Н60. Використовується для покрівлі та виготовлення опалубки. 
Ширина 860/920мм* Товщина 0,5-1мм

Профнастил Н75.

Використовується для покрівлі та виготовлення опалубки. Ширина 760/820мм* Товщина 0,5-1мм

 n92

Профнастил Н92.

Використовується для покрівлі та виготовлення опалубки. Ширина 925/970мм* Товщина 0,4-2мм

 Н135

Профнастил Н135.

Використовується для покрівлі та виготовлення опалубки. Ширина 630/660мм* ; Ширина 930/980мм* Товщина 0,6-2мм

корисна/загальна площа листа профнастила

 

Призначення профнастилу в будівництві.

Основне призначення профнастилу, швидкий монтаж будь-якої будівельної споруди або створення різної огорожі (огорож) будь-яких розмірів. Сам собою профнастил — матеріал невибагливий. Використання його дозволяє не тільки значно заощадити, а й позбутися витрат, пов’язаних з експлуатацією та доглядом. За допомогою профнастилу можна здійснювати монтаж каркасу практично будь-якої промислової будівлі без заподіяння шкоди виробничому процесу.

У Євросоюзі вже давно активно використовують профнастил як основний будівельний матеріал для швидкого будівництва споруд. Ціна на профнастил залежить від якості використовуваної сировини та виду покриття, що використовується при виготовленні матеріалу. Особливої ​​популярності користується профнастил, до складу якого входить покриття з полімерів. Цей профнастил використовується при будівництві котеджів та невеликих будівель. Будь-який профнастил (спецметал) обробляється оцинкованим металом, який помітно подовжує термін експлуатації. Аркуш такого матеріалу без особливих проблем прослужить термін 20 років.

З метою надання профнастилу особливої ​​міцності проводять процес під назвою профільування. В результаті цієї операції відбувається утворення виступів трапецієподібної форми. Використання профнастилу значно скоротило витрати звичайного рядового покупця, дозволяючи придбати якісний матеріал за невелику вартість. Тому попит профнастилу продовжує збільшуватися.