Самопливне обладнання

Виробництво самопливного обладнання

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє самопливне обладнання для елеваторів, яке використовується при транспортуванні зерна та сипких матеріалів, різних форм та розмірів.

Це обладнання призначене для переміщення самопливом різних сипучих матеріалів або рідини під своєю вагою відповідно до технологічних схем зернових підприємств.

 

 

 

 

 

1. Самоплив

 

2. Сектор

 

3. Гаситель швидкості потоку. (для вертикальних ділянок)

 

4. Врізання

 

5. Гаситель швидкості потоку (кутовий)

Чому така назва — самопливне обладнання ?

Свою назву обладнання отримало через особливості транспортування сировини – вона самостійно рухається без будь-якої дії ззовні, але за рахунок нахилу труб. Самопливне обладнання складається із зернопроводу, сектору, трійника — дільника ручного, або з електричним приводом, а також інших елементів. Без цього обладнання робота елеватора та зерноочисних комплексів неможлива.

Фахівці ТОВ Автостройка, проектують та виготовляють для кожного комплексу системи  індивідуально — тому рекомендуємо скористатися саме нашими послугами.

Самопливне обладнання складається з кількох елементів, які можна замовити як у комплекті, так і окремо:

 

 

 

М.1 Сектор

 

М.2-3 Врізання різних конфігурацій

 

М.4-6 Гасителі швидкості потоку, у тому числі для вертикальних ділянок самопливу та кутові.

 

М.7 Трійники симетричні

 

М.8 Самоплив / зернопроводи

Самопливна труба буває декількох видів у поперечному перерізі:

Кругла

Прямокутна

Квадратна

Ми пропонує чудові умови для покупки самопливів власного виробництва. З кожним замовником ми працюємо індивідуально, постачаючи тільки справді необхідне обладнання.

В нашої компанії ТОВ Автостройка самопливне обладнання представлене у великому асортименті. Ми виробляємо та постачаємо надійни, функціональни системи для аграрних та промислових підприємств. Здійснюємо монтаж обладнвння. Доставка по всій території України.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво самопливного обладнання, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net