Виробництво самопливного обладнання

Виробництво самопливного обладнання

Виробництво самопливного обладнання, один із напрямків діяльності виробничого підприємства ТОВ Автостройка. Наше підприємство виготовляє самопливне обладнання для елеваторів, яке використовується при транспортуванні зерна та сипких матеріалів, різних форм та розмірів.

Це обладнання призначене для переміщення самопливом різних сипучих матеріалів або рідини під своєю вагою відповідно до технологічних схем зернових підприємств.

 

 

 

 

 

1. Самоплив

 

2. Сектор

 

3. Гаситель швидкості потоку. (для вертикальних ділянок)

 

4. Врізання

 

5. Гаситель швидкості потоку (кутовий)

Виробництво самопливного обладнання
Чому така назва - самопливне обладнання?

Свою назву обладнання отримало через особливості транспортування сировини – вона самостійно рухається без будь-якої дії ззовні, але за рахунок нахилу труб. Самопливне обладнання складається із зернопроводу, сектору, трійника — дільника ручного, або з електричним приводом, а також інших елементів. Без цього обладнання робота елеватора та зерноочисних комплексів неможлива.

Фахівці ТОВ Автостройка, проектують та виготовляють для кожного комплексу системи  індивідуально — тому рекомендуємо скористатися саме нашими послугами.

Самопливне обладнання складається з кількох елементів, які можна замовити як у комплекті, так і окремо:

 

 

 

М.1 Сектор

 

М.2-3 Врізання різних конфігурацій

 

М.4-6 Гасителі швидкості потоку, у тому числі для вертикальних ділянок самопливу та кутові.

 

М.7 Трійники симетричні

 

М.8 Самоплив / зернопроводи

Виробництво самопливного обладнання

Самопливна труба буває декількох видів у поперечному перерізі:

Кругла

Прямокутна

Квадратна

Виробництво самопливного обладнання

Ми пропонує чудові умови для покупки самопливів власного виробництва. З кожним замовником ми працюємо індивідуально, постачаючи тільки справді необхідне обладнання.

Виробництво самопливного обладнання

Самопливне обладнання по-іншому називають гравітаційним транспортом – система має величезний попит на підприємствах різного призначення. Звичайно, можна транспортувати зерно і за допомогою норії або спеціального конвеєра, але найефективніше використовувати зернопровід.

самопливи для зерна прости, недороги і менш витратні

Порівнюючи установку з сучасними автоматизованими системами, самопливи для зерна вважаються найбільш простими, недорогими і менш витратними, тому що будь-який елемент, що вийшов з ладу, може бути легко і економічно замінений. Завдяки обладнанню можна у кілька разів знизити вартість готової продукції та суттєво спростити виробничий процес.

В нашої компанії ТОВ Автостройка самопливне обладнання представлене у великому асортименті. Ми виробляємо та постачаємо надійни, функціональни системи для аграрних та промислових підприємств. Здійснюємо монтаж обладнвння. Доставка по всій території України.

Виробництво самопливного обладнання

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво самопливного обладнання, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net