Опори освітлення оцинковані

Опори освітлення оцинковані

Підприємство ТОВ «Автостройка» пропонує багатогранні опори оцинковані для зовнішнього освітлення. Розмір опор ОКБ від  4 – 12 метрів. Металеві опори та кронштейни покриті методом гарячого цинкування, мають захист від корозії та не потребують фарбування. В наявності кронштейни для опор та анкерні вузли. Ви маєте можливість купити опори освітлення у Харкові в українській компанії ТОВ «Автостройка». Ціна опор освітлення залежить від собівартості виробництва, а оскільки конструкції проектуються і виготовляються в Україні, це є важливою ціновою перевагою перед зарубіжними аналогами.

Опори виробляються конічними, гранованими (шестигранними, восьмигранними, багатогранними в перерізі), трубчастими за формою стовбура, силовими або не силовими по зусиллям, що сприймаються, з підземним кабельним введенням для електроживлення ліхтаря, з повітряним підведенням кабелю до світильника, з установкою на установці ґрунт шляхом закопування в землю. Ціни на монтаж опор змінюються залежно від місця встановлення стовпів.

Ви маєте можливість придбати асортимент освітлювальних опор з оцинкованої сталі заввишки 3м/п — 12м/п, виготовлених із оцинкованого металлу.

Опора освітлення включає вироби довжиною до 12 метрів: є невеликі паркові опори – 3мм, є високі вуличні – 3мм, 4мм, восьмиметрові дорожні – 4мм, десятиметрові для магістралей із встановленням СІП – 5мм; бувають стійки понад 12 метрів — щогли освітлення, вартість яких дорожче, т.к. застосовується велика товщина металу — 5мм і вище виготовлення багатогранного перерізу. Форма ствола в розрізі може бути кругла — конічні опори, або гранована — пірамідальні опори.

Оцинковані опори освітлення.

Стовпи освітлювальні металеві оцинковані призначені для встановлення на автомобільних дорогах, вулицях міст — вуличні стовпи освітлення, у дворах житлових будівель, міських площах — опори з сонячними батареями, парках — світильники паркові, вуличні ліхтарі, алеях, скверах — електричний стовп ліхтарний оцинкований, котеджах, дачних ділянках, АЗС — прожекторна щогла з блискавковідведенням, автостоянками, територіями складських комплексів — металева опора, освітлювальні щогли, відкритих складах, набережних територіях, спортивних майданчиках, футбольних стадіонах, шкільних площах, мостах, у складі освітлювальних систем міст, вулиць, парків.

Опори освітлення у Харкові реалізує компанія ТОВ «Автостройка». Великий досвід роботи з провідними виробниками України дозволяє гарантувати нашим клієнтам найбільш раціональне вирішення завдань щодо розрахунку освітлення Вашого об’єкта та підбору вуличного світильника за параметром ціна-якість.

Ми пропонуємо послуги з комплексного оснащення сучасним світловим обладнанням для зовнішньої установки на площах, парках та автошляхах. У каталозі опор зовнішнього освітлення представлений широкий асортимент розмірів під вуличні світильники всіх типів, різної висоти стовбура, діаметра основи для різної ваги освітлювального обладнання:

— підсвічування відкритих площ — невеликі стовпи, вуличні ліхтарі парків, бульварів та скверів, садові стовпчики для освітлення ділянок приватного будинку, дачі, заміського будинку зовні;

— Зовнішнє освітлення вулиць — стовп ліхтарний вуличний, магістральних трас, міських доріг, прибудинкових ділянок, дач, доріжок до будинку;

— Світлове оформлення майданчиків комерційного призначення — високі опори для освітлення відкритого складу, автозаправки АЗС, зони стадіону або спортивного майданчика.

Опори грановані конічні виготовляються гранованої шестигранної, восьмигранної форми та призначені для електроосвітлення вулиць міста, парків, скверів, бульварів, пішохідних зон. Восьмигранні опори пропонуються найвищої якості за доступними цінами. Опори грановані конічні ставляться вздовж автомагістралей для освітлення автошляхів, міських доріг, мостів, площ і бульварів, інших територій. Як правило, геометричні розміри стійок в межах 4-12 метрів, але можна замовити вищі щогли.

Багатогранні гнуті стійки виготовляються з високоякісної оцинкованої сталі шляхом гнуття та зварювання. Можливе виготовлення на замовлення багатогранних опор висотою до 40 метрів на телескопічних з’єднаннях стійок — прожекторні щогли освітлення, вежі для антени WiFi, вежі зв’язку, щогли блискавкозахисту, блискавки, багатогранні опори освітлення. Ціни таких виробів уточнюйте за контактними телефонами.

Опори освітлення виробляють різного зовнішнього діаметра та різної товщини стінки та висоти. Чим більша товщина металу стійки та її висота, тим більша ціна для покупця.

Що входить у вартість опор зовнішнього освітлення вулиць.

Сьогодні, у вартості монтажу зовнішнього освітлення, найдорожче це ціна комплектуючих. Вибираючи постачальника в Україні, Ви повинні знати, що насамперед ліхтарні стовпи мають бути якісними, надійними, безпечними, довговічними, а не найдешевшими на ринку України. Цим параметрам повною мірою відповідають опори вуличного освітлення ТОВ «Автостройка».

Освітлювальне обладнання відповідає міжнародним стандартам якості та вимогам безпеки, а також характеризується високою довговічністю та надійністю. Завдяки своїм унікальним властивостям оцинковані опори освітлення значно скорочують витрати на експлуатацію зовнішнього освітлення, а відповідно, рівень Ваших витрат на сьогодні. У цьому ступінь і якість освітленості простору, яку забезпечують високотехнологічні опори вуличного освітлення, багато в чому перевершують аналогічні показники устаткування, виробленого за кордоном.

Продаж опор освітлення проводиться зі складу у м. Харків. Ми маємо широкий асортимент продукції українського виробництва.

Вуличні опори освітлення продаються в компанії ТОВ «Автостройка», м. Харків нарівні з іншими видами металевих конструкцій з оцинкованої сталі. Стовпи мають у поперечному перерізі форму восьмигранника, шестигранника чи кола. Виготовляють стійки з листового оцинкованого металу завтовшки від 3 — 4 мм. В нас можливо замовити та купити необхідні опори в комплекті з кронштейнами для світильників та закладними деталями для встановлення стовпів на місці будівництва. Оцинкована сталева конструкція проста для монтажу та регулювання, освітлення живиться підземним кабелем або повітряним дротом. Можливе розміщення додаткового обладнання (сонячних батарей, відеокамер, світлофорів та ін.). Дверцята лючка замикається на секретний болт.

ТОВ «Автостройка», м. Харків може запропонувати силові опори. Основне призначення даних стовпів — підвіска контактної мережі міського транспорту та прокладання самонесучого ізольованого дроту, а також функціональне освітлення вулиць та площ, автомобільних розв’язок, доріг з високою, середньою та низькою інтенсивністю потоку, набережних, алей та бульварів. Підведення кабелю живлення — повітряне підведення до верхньої частини сталевої багатогранної конструкції. Головна перевага силових опор освітлення — висока несуча здатність, що дозволяє збільшувати висоту монтажу кабелю живлення, дистанцію прольотів і відповідно знизити експлуатаційні витрати. У вартість може входити вартість доставки до місця будівництва.

Кронштейни для вуличного освітлення

Важливо знати, який кронштейн має бути у світильників, які застосовуються у конкретному стовпі освітлення. Це можуть бути кронштейни на один ріжок, на два ріжки, на три, на чотири. Кронштейни для світильників являють собою самостійну опорну деталь або консольну конструкцію, необхідну для зручної та швидкої установки багатьох видів вуличних світильників. Консоль є важливою деталлю кріплення світильника, необхідного для монтажу вуличних ліхтарів. Пропонуємо кронштейни вуличних світильників в асортименті з різною кількістю ріжків та різним напрямом оптичної осі.

Ціна кронштейнів освітлення визначається розмірами (діаметр труби, висота, виліт) та кількістю встановлених світильників. Кронштейни вуличного освітлення ТОВ «Автостройка», м. Харків будуть служити Вам дуже довго, завдяки оцинкованому покриттю металу і протягом усього терміну експлуатації виглядатимуть сучасно та привабливо.

Фундамент опори освітлення.

Оцинковані опори освітлення встановлюються на залізобетонні фундаменти. Ціна фундаменту опор освітлення складається з вартості фундаментних заставних елементів та витрат на бетон, що заливається в землю чи опалубку. Щоб забезпечити підведення кабелів живлення, в фундаменти при бетонуванні встановлюються трубчасті кабельні вводи.

Розміри фундаменту вибираються залежно від навантажень відповідно до умов експлуатації. Заливка бетонного фундаменту виконується згідно з діючими стандартами ГОСТ, контроль якості виконання будівельних робіт з БНіП. Ціна закладної деталі фундаменту опор освітлення залежить від ваги анкерної деталі.

Якщо Вам цікаво дізнатися про орієнтовну вартість монтажу зовнішнього освітлення, ми вказуємо розцінки виходячи з типових проектів. Якщо Вам потрібно зробити кошторис, ми допоможемо підібрати обладнання та матеріали для проекту освітлення будь-якої складності. За потреби наші фахівці зроблять проект зовнішнього освітлення та монтажні роботи «під ключ».  Доставка по всій Україні.