Виробництво штрипсу

Виготовлення та продаж штрипсу

Виробництво штрипсу, один із напрямків діяльності компанії ТОВ Автостройка. Штрипс (від англ. слова «strip» — «смуга») — сталева стрічка або смуга різної товщини, ширини та довжини. Штрипс потрібного розміру виходить за допомогою розпуску рулону методом поздовжнього різання. Отримані смуги штрипсу завтовшки 0,3-3,0 мм скочуються в рулони або ріжуться на смуги необхідної довжини. Штрипс виготовляється з тонколистової низьковуглецевої або низьколегованої сталі з оцинкованим, гальванічним або полімерним покриттям.

виробництво штрипсу Автостройка

Готова продукція відвантажується у рулонах на підприємства для подальшої обробки. Штрипс — це виріб сортового металопрокату у вигляді металевої смуги, виготовленої методом холодного прокату. Завдяки цинковому або полімерному покриттю штрипс від ТОВ Автостройка не схильний до дії корозії і має відмінні естетичні характеристики.

Сталева смуга підходить для виробництва водостічних систем та елементів водостоків, які мають постійний контакт із вологою. Штрипс застосовується у будівництві та різних галузях виробництва. ТОВ Автостройка пропонує купити металевий штрипс за доступною ціною.

Де застосовується сталевий штрипс?

Головна область застосування штрипсу — це виробництво:

  • гнутих будівельних профілів
  • відливів та інших елементів водостічних систем
  • електрозварювальних труб
  • металевих профілів для гіпсокартону
  • водовідвідних та водостічних систем
  • елементів повітроводів
  • пакувальних та транспортувальних металевих виробів
  • елементів декоративного оформлення інтер’єрів
Виробництво штрипсу

Це далеко не всі сфери застосування сталевого штрипсу. Причина поширеності стрічки штрипсу з цинковим або полімерним покриттям у тому, що він зручний, гнучкий та міцний. Ремонт та відновлення окремих елементів будівель – ключове призначення продукції з листового металу. Штрипс – невід’ємний елемент фальцевої покрівлі. Така стрічка з полімерним або цинковим покриттям використовується для монтажу на арочних конструкціях та скатних дахах.

Штрипс від виробника ТОВ Автостройка

У нас Ви маєте можливість купити функціональний штрипс, який ідеально підходить для виробництва водостічних систем та водовідвідних елементів. Наш штрипс можливо використовувати для виготовлення конструкцій, які мають постійний контакт із водою. Завдяки цинковому або полімерному покриттю, вироби, які можна замовити та купити на підприємстві ТОВ Автостройка, не схильні до корозійного впливу, тому підходять для виробництва широкого спектру продукції промислового призначення.

Сталева стрічка допомагає вирішити широкий комплекс завдань у будівництві та обслуговуванні об’єктів.

Виготовлення штрипсу на замовлення

Найбільшим попитом серед наших замовників користуються штрипс (для повітроводів) та штрипс (для фальцевої покрівлі).

Вироблений на лініях ТОВ Автостройка штрипс змотується в рулони для зручності транспортування та подальшого застосування. При необхідності готові рулони металу ріжуться на блоки потрібної ширини та у зручному вигляді поставляється клієнту. Виробничі потужності дозволяють нам постачати за низькими цінами рулонну сталь практично будь-яких доступних типорозмірів. Всю інформацію щодо виробництво штрипсу на замовлення можна отримати у наших менеджерів, які оперативно здійснять розрахунок та запропонують зручну форму оплати.

Виробництво штрипсу гарна ціна Автостройка

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво штрипсу, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net