Силоси

Виробництво силосів для зерна

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє силоси металеві для зерна та сипких матеріалів, різних форм та розмірів.

Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам, готові проекти, силосів для зерна, конструкція яких чітко відповідає призначенню.

Можливе виробництво силоса для зберігання зерна як за Вашими кресленнями, так і за нашими проектами.

Силос це сучасна, функціональна вертикальна споруда, або металева ємкість для зберігання зерна. Замовити та купити його вигідно можна у компанії ТОВ Автостройка.

 

Як основа сучасних елеваторів, силоси компаніі ТОВ Автостройка забезпечують надійне і тривале зберігання поряд з низькими експлуатаційними витратами. Силоси призначені для роботи із зерновими культурами з багаторазовими завантаженнями та розвантаженнями.

1 Дихальний клапан

2 Зачистний шнек

3 Вентилятор

4 Лазовий люк

5 Канали активної вентиляції

Ємності представлені у великому асортименті. Вони мають різне призначення та, відповідно, форму, вид, пристрій. Ми виробляємо силоси з плоским дном для тривалого та силоси з конусним дном для короткочасного зберігання сировини. Ємності нашої компанії створюють комфортні умови для роботи з великими обсягами сипучих матеріалів: ріпак, зерно, кукурудза, олійні культури тощо.

ТОВ Автостройка пропонує привабливі умови для придбання готового обладнання. Ми доставимо силос для зерна в будь-яку точку України. Співпрацюємо із клієнтами як з території України, так і за її межами.

ТОВ Автостройка – виробник сучасних металевих силосів

Чому купувати силоси треба саме у нас?

Силоси вироблені нашою компанією мають численні переваги:

Висока надійність. Вузли вертикальних з’єднань ребер жорсткостей розташовуються в шаховому порядку, що забезпечує більшу міцність силосу циліндра.

Герметизація вертикальних та одинарних горизонтальних швів листів стінок силосу.

Розподіл товщини стійок та листів силосу.

Кроквяна система у формі ферми.

Реалізовано найміцнішу конструкцію даху в порівнянні з аналогами.

Надійний вузол кріплення болтами крокував покрівлі з ребрами жорсткості.

Завдяки конструкції даху, навіть за відсутності герметизації, повністю виключається попадання вологи всередину силосу.

Складання даху здійснюється швидко і максимально просто.

Надійні болтові з’єднання.

Настав час відмовитися від громіздких наземних складів на користь компактних і функціональних зернових силосів для зберігання. Тим більше, що великий вибір готових рішень із різною місткістю доступний для замовлення вже зараз.

Великий вибір силосів змушує власників агропромислових підприємств серйозно замислитись. Зовні сховища зерна виглядають приблизно однаково, але кожна модель має певні особливості та характеристики.

В нашій компанії кожен клієнт знайде відповідне обладнання за своїми потребами та фінансовими можливостями.

 

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво силоса, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net