Рубка металу гільйотиною
Послуга рубки металу гільйотиною

Виробнича компанія ТОВ Автостройка пропонує послугу з механічної обробки металу — рубка металу гільйотиною.

Підприемство має в наявності професійні гідравлічні гільйотинні ножиці, які забезпечують високу точність і оперативність при роботі з металами. Перевірена часом технологія дозволяє різати заготовки з листового металу різної товщини. Виконуємо рубку листового металу у суворій відповідності з наданим замовником техзавданням. Працюємо оперативно та відповідально. Гарантуємо дотримання зазначених термінів.

Виконуємо разові замовлення, укладаємо договори на серійний випуск продукції. Наш досвід і обладнання дозволяє нам виконувати великі замовлення у найкоротші терміни.

На остаточну вартість послуги гільйотинної рубки впливає кілька параметрів: тип металу; товщина, розмір та вага заготівлі; об’єм замовлення; складність роботи та ін. Залиште заявку на електронну пошту autostroyka@ukr.net або на вайбер +380661736565;  чи просто зателефонуйте. Наши фахівці уточнять всі необхідні деталі та зроблять точний розрахунок вартості послуг.

Особливості гільйотинної рубки металу

Рубка листового металу гільйотинним засобом — один з найбільш ефективних методів прямого (поздовжнього та поперечного) різання листового та смугового металу. Висока швидкість обробки та мінімальна кількість виробничих відходів роблять рубку на гільйотині найбільш обґрунтованою та економічно вигідною.

Послуга яку надає підприємство ТОВ Автостройка, рубка металу на гільйотині:

можливість здійснення поздовжнього та поперечного різання

висока швидкість виконання робіт

отримання точних копій під час замовлення партії однотипних виробів, висока точність відповідності кресленням

бездоганна точність обробки: заготовка, оброблена гільйотинними ножицями, відрізняється прямими лініями різання

оптимальна ціна в порівнянні з іншими видами різання металу

Рубка металу — особливості технології

Рубка металу на гільйотині — це класична технологія розкрою листового металу, при якій як ріжучий інструмент використовується механічний пристрій з косим рухомим ножем.

 

Однією з головних переваг застосування даної технології на заготівельному виробництві є відсутність відходів у вигляді стружки.

 

Гідравлічні гільйотинні ножиці забезпечують високу точність у роботі з металами, що мають різний опір на розрив. Заготівля, оброблена гільйотинними ножицями, відрізняється прямими лініями різу.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і рубку металу гільйотиною, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net