Профнастил Н92

Профнастил Н92

Виготовляємо покрівельний профнастил Н92. Цей профнастил є несучим. Його використовують при формуванні покрівлі, промислових та житлових будівель великої площі. Також при будівництві незнімної опалубки, при зведенні вертикальних та горизонтальних перекриттів. Ребра жорсткості та загальна конструкція дають високий ступінь витривалості. Несучий профнастил Н92 застосовуються в будівництві промислових, логістичних та сільськогосподарських об’єктів, при будівництві ангарів, великих навісів, гаражів та  багато іншого.

Переваги покрівельного несучого профнастилу Н92

Профнастил Н92 для покрівлі та незнімної опалубки, має додаткові ребра жорсткості, що забезпечує додаткову міцність.

Дуже зручно використовувати несучий конструкційний профнастил Н92 при ремонті та реконструкції різних об’єктів. Якщо Ви хочете зробити незнімну опалубку, звести стіну біля каркасної споруди, або вертикальне чи горизонтальне перекриття, то цей профнастил точно вартий вашої уваги. Його також використовують для перекриття даху з пологими схилами. Висока несуча здатність профнастилу Н92 досягається за рахунок великої висоти  профілювання, та її жорсткості, що дозволяє збільшити прольоти при будуванні споруд.

Виробництво профнастилу Н92

Профнастил виготовлений з листа оцинкованої сталі, може бути покритий захисним шаром полімеру (великий вибір кольорів та відтінків згідно з класифікацією за шкалою RAL) Витримує великі навантаження. Матеріал має хорошу антикорозійну стійкість, а полімерне покриття протягом тривалого часу не вигоряє.

Виробляємо та реалізуємо профнастил Н92, наступних розмірів:

загальна ширина — 970 мм;

корисна ширина —  925 мм;

довжина листа — від 1 до 12 метрів;

товщина листа — від 0,4 до 2,0 мм.

колір – оцинкований або згідно з класифікацією RAL

Виробництво покрівельний профнастил Н92
Монтаж профнастилу Н92

Правильний розрахунок площі профнастилу допоможе Вам точно визначити розміри та кількість металопрофілю для Вашої покрівлі чи незнімної опалубки.

Придбати профнастил Н92 зі складу, чи на замовлення необхідної довжини, Ви маєте можливість звернувшись до спеціалістів ТОВ «Автостройка». Вам з радістю допоможуть наші фахівці у найкоротші терміни.

При купівлі профнастилу на замовлення, Ви заощаджуєте гроші, оскільки при виробництві під замовлення, практично не існує відходів.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво профнастилу Н92, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(066) 1736565; +38(097) 6971907

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.

При необхідності профнастил Н92 доставимо до Вас на об’єкт в межах Харкова та України, що суттєво заощадить ваш час.