Додаткові елементи
Виробництво додаткових елементів

При виборі покрівельного чи фасадного матеріалу виникає потреба комплектації замовлення різними додатковими елементами. На цих комплектуючих заощаджувати не бажано, оскільки будівництво в більшості випадків зазнає через це руйнування. Купуючи продукцію компанії ТОВ Автостройка Ви маєте можливість придбати високоякісні комплектуючі (додаткові) матеріали по ціні виробника.

Наша компанія ставиться з розумінням до кожного клієнта та враховує Ваші побажання. Кожен клієнт без проблем може придбати додаткові елементи як нестандартних, так і стандартних розмірів.

Додадкові елемнти для покрівлі
Що таке додаткові елементи?

Трохи докладніше пояснимо поняття «додаткові елементи».

Будь-яка двосхила конструкція даху не може бути змонтована без сходження двох різноспрямованих схилів покрівлі. Для приховання незначної щілини при сходження двох скатів та захисту від проникнення вологи застосовуються «коники». Вони можуть бути зовнішніми або внутрішніми, залежно від зіткнення схилів покрівлі. Для облагородження торців Вашої покрівлі застосовуються торцеві планки.

montag planki karniza primikaniya
planka dodadkovi elementi
virobnictvo ta montag doborni elementi

Вони послужать найкращим захистом від снігу та дощу для Вашого будинку. Не варто забувати про місця переходу, а саме про стики покрівлі та стіни. Додадкові елементи використовуються при обробці фасаду, для декору карнизів покрівлі. Для їхньої ізоляції існують спеціальні перехідні планки — кутові (зовнішні або внутрішні кути), карнизні планки, снігозатримувачі.

Види додаткових елементів
  • Покрівельний та фігурний коник — додатковий елемент захисту зовнішніх ребер даху. За формою нагадує перевернуту єндову з аналогічним засобом кріплення.
  • Єндова проста та складна для покрівлі з профнастилу чи металочерепиці — кут, який увігнутий усередину. Під різним градусом нахилу, із замком по краях для з’єднання з іншими елементами покрівлі. Внутрішня частина плоска чи гостра. Застосовують розжолобки як основу під жолоби на даху.
  • Кут внутрішній та зовнішній для покрівлі — елемент для з’єднання торців фасаду Має згин у 90 градусів, між собою відрізняються напрямком замку: у зовнішню частину чи внутрішню.
  • Снігозатримувач для покрівлі — комплектуюча зі скошеним в один бік кутом з Г-подібним замком для кріплення на даху. Він служить для запобіганню різкому обвалу снігу з даху.
  • Планка карнизна та примикання — зовні дуже схожі кути, маю трохи інший кут та систему з’єднання для горизонтального кріплення на даху.
  • Віконний відлив — забезпечує правильну та безпроблемну експлуатацію як самого вікна, так і стін будинку. Він закриває нижній укіс віконного отвору і перешкоджає його намокання. Щоб на відливі не затримувався сніг та дощова вода, він встановлюється похило та на кілька сантиметрів виноситься за площину стіни. Завдяки цьому вода, що стікає по відливу, не потрапляє на фасад.
Поширені кольори додаткових елементів
cvet ral dodatkovi elementi

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво додаткових елементів, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(097) 6971907; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.