Меблі Лофт на замовлення

Виготовлення меблі Лофт на замовлення

Основна спеціалізація компанії ТОВ Автостройка — виробництво та встановлення металевих виробів та конструкцій. Також ми виготовляємо каркас для меблів у стилі Лофт. Оскільки наша компанія виготовляє лофт-меблі на замовлення, можна втілити в життя практично будь-який Ваш проект, або проект Вашого дизайнера.

Ми виготовляємо меблі для готелів, кафе, барів та ресторанів, приватних домоволодінь у стилі Лофт. Кафе або ресторан, оформлені в стилі лофт, виглядають не ординарно. Готель або бар оповиті особливою атмосферою творчості та затишку. Концепція лофта – це відмова від стереотипів та переважання креативності.

Меблі в стилі Лофт є втіленням лаконічності і краси. Стиль Лофт — це один із найбільш популярних на сьогодні напрямків оформлення приміщення. Суворі лінії здатні надати особливого шарму будь-якому приміщенню, будь то сучасна квартира, елегантний ресторан або офіс представницької компанії.

Наша компанія виготовляє меблі в стилі Лофт за ескізами дизайнера, за вашими розмірами, або кресленнями. Ми можемо втілити ваші задуми у розумний термін. Ретельно вивірена технологія дозволяє створювати практичні та стильні меблі за доступними цінами.

Компанія ТОВ Автостройка виготовляє:

 

 

Столи для кафе, барні стільці, стелажі, журнальні столики, кавові столики, офісні меблі, барні столи, вуличні меблі, меблі для кухні, офісні столи, табурети, вітальні, комп’ютерні столи, обідні столи, садові меблі, та будь-який інший меблевий каркас на замовлення.

Одним із найбільш затребуваних у наших замовників є підстілля та каркаси столів. Ми самі виробляємо підстілля, каркаси столів із профілю, тому у нас низькі ціни. Хочете купити металеве підстілля — каркаси для столу, тоді Вам до нас.

Дизайнерське підстілля, опора для столу, ніжка стіл, барне підстілля, металевий стіл, підстілля в стилі лофт, все це Ви можете замовити для виготовлення в компанії ТОВ Автостройка.

Бажаєте замовити та купити металеві меблі в стилі Лофт? — тоді вам до нас.

Наша компанія виготовить за Вашим ескізом каркас з металу для Ваших меблів будь то стіл, стілець, вбиральня або будь-які інші меблі. І це будуть ексклюзивні меблі, які будуть тільки у Вас. Ми виготовляємо металеві опори або підстілки не лише красиві та оригінальні, а й надійні.

Бажаєте замовити та купити барний стілець в стилі Лофт? Барні стільці виготовлені компанією ТОВ Автостройка притягують погляд своїми незвичайними формами, яскравими деталями, цікавим поєднанням. Барні стільці являють собою ідеальний баланс комфорту та стилю. 

 

Найнадійніші барні стільці та класичні, каркас яких виготовлений із металу, а сидіння із натурального дерева. На такому стільці можна з комфортом розташуватися біля столу чи барної стійки. Дизайн стільця також має велике значення. Для створення повноцінного інтер’єру в індустріальному стилі недостатньо голих цегляних стін та металевих труб. Необхідно правильно підібрати меблі.

Доставку здійснюємо у всі міста України: Вінниця, Київ, Ужгород, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Кременчук, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Луцьк, Херсон, Кропивницький, Миколаїв, Хмельницький, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Павлоград та багато ін.

 

Якщо Ви шукаєте місце, де можна замовити, якісні, і, що важливо, недорогі меблі Loft для свого інтер’єру — телефонуйте нам, або робіть заявку на пошту autostroyka@ukr.net ми з радістю Вас проконсультуємо і зорієнтуємо за цінами. Замовте меблі в стилі лофт прямо зараз.

Пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах, усім, хто працює у сфері дизайну, архітектури. Хто готовий так само, як ми, прикладати не тільки свою працю, а й вкладати душу. Об’єднаємо наші зусилля для створення краси, надійності, всього того, що включає Loft. З питань співробітництва телефонуйте нам або пишіть на електронну адресу autostroyka@ukr.net Завдяки спільним зусиллям наша з Вами робота, стане більш зручною і плідною.

Лофт меблі це – свобода Ваших мрій. Стиль Лофт не обмежений у своїх можливостях. Компанія ТОВ Автостройка втілить Ваші будь-які задуми в реальність.