Силос з конусним днищем

Виробництво силосів для зерна з конусним днищем

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє силоси металеві з конусним днищем для зерна та сипких матеріалів, різних форм та розмірів.

Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам, готові проекти, силосів для зерна, конструкція яких чітко відповідає призначенню.

Можливе виробництво силоса для зберігання зерна як за Вашими кресленнями, так і за нашими проектами.

 

Силоси з конусним дном – металеві ємності, що використовуються в основному для короткочасного зберігання зерна між технологічними операціями, такими як очищення або сушіння, у складі елеваторів, зерносховищ, ХПП, зерноочисних комплексів.

1 Гладкий дах силосу

2 Центр силосу з рифлених листів

3 Конусне дно

4 Сходи з огорожами

5 Дихальний клапан

Конусні силоси зазвичай мають меншу місткість, ніж силоси з плоским дном. Крім того, силоси з конічним дном, дозволяють якісно здійснювати відвантаження сипучого матеріалу. Якщо ваше підприємство планує будівництво чи модернізацію зазначених комплексів, замовте конусний силос за вигідною ціною в ТОВ Автостройка. Втрати зерна – одна із головних проблем сучасних аграрних підприємств. Варто наголосити на необхідності постійного контролю умов утримання сировини та дотримання певних кліматичних параметрів. Від підвищеної вологості зерно пліснявіє, гниє та розтріскується. Використовувати їх у виробництві категорично не можливо.

Саме для цього і був розроблений і створений силос з конусним дном. Сьогодні вигідно купити його, Ви маєте можливість у компанії ТОВ Автостройка. Ми підбираємо конструкцію з урахуванням специфіки, масштабів підприємства та особистих уподобань.

Що таке силос з конусним днищем ?

Конусний силос широко використовується на сільськогосподарських підприємствах. Но також його можна зустріти в інших галузях промисловості. Встановлюють конструкції, як поодинці, так і у складі комплексу з кількох силосних ємностей.

Складаються вони з кількох основних елементів:

Об’ємний циліндр із ребрами жорсткості.

Дах, що забезпечує захист зерна від попадання атмосферних опадів та птахів.

Додаткові елементи та прилади для зручної, ефективнішої експлуатації силосу – вентиляційні, контролюючі системи, сходи та люки, установки для вивантаження тощо.

Конусове дно. Вони створені спеціально для того, щоб ефективніше та без залишку вивантажувати самопливом матеріал із ємності, додатково не використовуючи різні системи.

Яке призначення силосу з конусним дном?

Головне призначення силосу з конусним дном – накопичення та тимчасове зберігання зерна. Обладнання значно знижує втрати продукції в процесі обробки та дозволяє виконувати величезну кількість професійних завдань:

Контролює граничний верхній рівень насипу сипучого матеріалу.

Охолодження сільськогосподарського матеріалу та виконання низькотемпературного досушування маси.

Відбір проби із маси зерна.

Вивантажує сировину без використання додаткової техніки.

Знезараження зерна.

Пошаровий контроль температури сільськогосподарської культури, що зберігається.

Які переваги силосу з конусним дном?

Існують різні типи силосів для тимчасового зберігання зерна. Але саме конструкції з конусним дном можуть похвалитися великою кількістю переваг:

Можливість використання для роботи не лише із зерновими, а й олійними культурами.

Обладнання підходить не тільки для тимчасового, а й для тривалого зберігання сільськогосподарської або іншої сировини.

 

Забезпечення високої частоти циклів за рахунок швидкого розвантаження об’ємних цистерн.

Вибір силосної конструкції необхідного об’єму.

Міцність та довговічність – виготовлення силосних сховищ із міцних, надійних матеріалів зі спеціальним захисним покриттям, що значно продовжує термін служби обладнання.

100% ізоляція вмісту силосу від атмосферних опадів та дії птахів. В результаті виключається ймовірність псування сировини: попадання шкідників, утворення грибка, плісняви ​​та ін.

Оснащення спеціальними датчиками контролю температури, вологості, аерації, системами відведення повітря та наповнення.

Оснащення сходами, ручками та засувками для зручної та безпечної експлуатації. Також передбачено захисні загородження.

Чому вибирають саме нас?

 

Приємні ціни, жодних посередників, власне виробництво.

Можливість замовити проектування, виробництво, доставку та монтаж обладнання та металоконструкцій на об’єкті.

Репутація. Багата кількість постійних клієнтів. В нашій компанії кожен клієнт знайде відповідне обладнання за своїми потребами та фінансовими можливостями.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво силоса з конусним днищем для зерна, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net