Силос експедиторський

Виробництво експедиторських силосів для зерна

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє силоси металеві експедиторські для зерна та сипких матеріалів, різних форм та розмірів. Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам, готові проекти, силосів для зерна, конструкція яких чітко відповідає призначенню. Можливе виробництво силоса для зберігання зерна як за Вашими кресленнями, так і за нашими проектами.

Що таке експедиторський силос?

Експедиторський силос це конусна ємність для щоденного завантаження, вивантаження та перевантаження зернового матеріалу.⁣⁣

Експедиторський силос – зручне та практичне рішення, є альтернативою бункерам-накопичувачам та використовується у складі пунктів відвантаження зерна елеваторів, насіннєвих, комбікормових та борошномельних заводів для тимчасового зберігання зерна та зернових культур з подальшим вивантаженням самопливом за допомогою електрозасувок у ж/д вагони чи автотранспорт. Встановлюються на опорні конструкції.

Переваги експедиторських силосів : ⁣⁣

Стінові панелі виконані з високоміцних гофрованих листів. ⁣⁣

Конструкція посилена зовнішніми стійками із високоміцної сталі. Листи корпусу скріплюються між собою болтами з герметизованими шайбами. Герметичність сполук забезпечується водонепроникним мастичним композитом. Залежно від типу завантаження можуть бути змонтовані для прийому вантажного автомобільного та залізничного транспорту.⁣⁣

1 Дах силосу

2 Покрівельні сходи з перилами

3 Циліндр корпусу силосу

4 Зовнішні сходи циліндра з огорожами

5 Нижній бічний люк

6 Конус силосу

7 Опорна конструкція

Чому вибирають саме нас?

Приємні ціни, жодних посередників, власне виробництво.

Можливість замовити проектування, виробництво, доставку та монтаж обладнання та металоконструкцій на об’єкті.

Репутація. Багата кількість постійних клієнтів.

В нашій компанії кожен клієнт знайде відповідне обладнання за своїми потребами та фінансовими можливостями.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво експедиторського силоса для зерна, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net