Профнастил Н57

Профнастил Н57

Виготовляємо покрівельний профнастил Н57 який застосовується в будівництві. Його використовують як матеріал для покрівлі дахів технічних будівель промислового сектора та споруд різного призначення.

Крім цього, профнастил Н57 використовується як облицювальний матеріал. Або для обробки фасадів будівель промислових споруд, огорож будівельних об’єктів. Несучій профнастил виробництва ТОВ Автостройка використовують як правило при ремонті різних об’єктів. При реконструкції та будивництві незмімної опалубки. Для перекриття даху з пологими схилами, та багато іншого. 

profnastil-H57-pokrivelniy
Переваги та особливості покрівельного профнастилу Н57

По перше, додаткові ребра жорсткості по всій довжині листа. Додатковий вигин трапецієподібної хвилі заввишки 57мм. У порівнянні з іншими будівельними матеріалами, профнастил можна віднести до категорії доступних продуктів. Відповідно, виконання покрівельних робіт із застосуванням профілю Н57 буде не лише швидким та надійним, а й бюджетним.

Як виготовляється профнастил Н57

Профнастил виготовлений з листа оцинкованої сталі, може бути покритий захисним шаром полімеру. У нас Ви знайдете, великий вибір кольорів та відтінків згідно з класифікацією за шкалою RAL. Також він витримує великі навантаження. Матеріал має хорошу антикорозійну стійкість, а полімерне покриття протягом тривалого часу не вигоряє.

Враховуючи, що металопрофіль Н57, як і всі профілі в компанії ТОВ Автостройка, виготовляється на автоматизованому стані з використанням якісної сировини вітчизняного та зарубіжного виробництва, Ви отримаєте якісний профнастил, точно в строк за доступною ціною від виробника.

Що означає літера Н в назві профнастила Н57

Літера «Н» у назві матеріалу означає тип що несе! Тобто, має здатність витримувати механічне навантаження при використанні на великих площах. На широких поличках гофролист посилений ребрами жорсткості, які при суцільній решетуванні виконують роль вентиляції.

Технічні характеристики профнастилу Н57
  • загальна ширина — 1040 мм;
  • корисна ширина —  980 мм;
  • довжина листа — від 1 до 12 метрів;
  • товщина листа — від 0,4 до 1 мм.
  • колір – оцинкований або згідно з класифікацією RAL

Правильний розрахунок площі профнастилу допоможе Вам. Як саме? Ви точно визначити розміри та кількість металопрофілю для Вашої покрівлі чи незмінної опалубки.

При купівлі профнастилу на замовлення, Ви заощаджуєте гроші! Оскільки при виробництві під замовлення, практично не існує відходів.

При необхідності профнастил Н57 доставимо до Вас на об’єкт в межах Харкова та України. Це суттєво заощадить ваш час.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво профнастилу Н57, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(097) 6971907; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.