Профнастил Н60

Профнастил Н60

Виготовляємо покрівельний, несучий профнастил Н60. Використовують його при промисловому та складському будівництві. Також застосовується як покрівельний матеріал при великих прольотах у різних будинках. Це один із найпопулярніших і найпоширеніших профнастилів. Будівельні компанії найчастіше звертаються для його використання, оскільки він надійний. Через свою міцність листи не деформуються при тривалому навантаженні. Профнастил H60 не потребує спеціального догляду. Для очищення матеріалу достатньо полити його водою.

Виготовляємо покрівельний профнастил Н60
Переваги несучого покрівельного профнастилу Н60
  • підвищена жорсткість
  • високий рівень навантаження вагою
  • легкий монтаж
  • ідеальний збіг стиків
  • підвищену зносостійкість матеріалу 
  • тривалий термін служби
Виробництво профнастилу Н60

Профнастил виготовлений з листа оцинкованої сталі, може бути покритий захисним шаром полімеру (великий вибір кольорів та відтінків згідно з класифікацією за шкалою RAL) Витримує великі навантаження. Матеріал має хорошу антикорозійну стійкість, а полімерне покриття протягом тривалого часу не вигоряє.

Враховуючи, що металопрофіль Н60, як і всі профілі в компанії ТОВ Автостройка, виготовляється на автоматизованому стані з використанням якісної сировини вітчизняного та зарубіжного виробництва, Ви отримаєте якісний профнастил, точно в строк за доступною ціною від виробника.

Технічні характеристики профнастилу Н60

загальна ширина — 920 мм;
корисна ширина — 860 мм;
довжина листа — від 1 до 12 метрів;
товщина листа — від 0,5 до 1 мм.
колір – оцинкований або згідно з класифікацією RAL

Правильний розрахунок площі профнастилу допоможе Вам точно визначити розміри та кількість металопрофілю для Вашої покрівлі чи незмінної опалубки.

Монтаж профнастилу Н60

Швидко та легко монтується, що дозволяє зводити необхідну будівлю за короткий термін. Застосовується як незнімна опалубка для монолітних перекриттів. У будівництві використовується при встановленні зовнішніх огорож. Цей профнастил є вигідним у використанні за рахунок великої монтажної ширини листа.

При купівлі профнастилу на замовлення, Ви заощаджуєте гроші, оскільки при виробництві під замовлення, практично не існує відходів.
При необхідності профнастил Н60 доставимо до Вас на об’єкт в межах Харкова та України, що суттєво заощадить ваш час.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво профнастилу Н60, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.
Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net
або зателефонувати: +38(097) 6971907; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.