Завальнi ями

Завальні ями та їх виробництво

Завальні ями виробництва нашого підприємства — це якість та надійність на довгі роки! Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє завальні ями для елеваторів, різних форм, типів та розмірів. Завальна яма це спеціальна металоконструкція. Вона призначена для завантаження зерновими матеріалами елеваторів, зерноочисних комплексів, комбікормових та насіннєвих заводів.

Завальні ями
Для чого використовують завальні ями?

ТОВ Автостройка виготовляє завальні ями, які у наступному використовується як приймач та накопичувач. Як правило вони оснащені конвеєром для подальшого горизонтального переміщення матеріалу бункером до завантажувальної норії.

Яма нашого виробництва – обов’язковий атрибут будь-якого комплексу, пов’язаного із зерноочищенням як приймальне обладнання, накопичувач та пристрій для подачі сировини в завантажувальну норію і далі в комплекс для подальшої обробки та входить до складу пункту приймання зерна.

ТОВ Автостройка пропонує великий вибір завальних ям. Вони відрізняються за призначенням, особливостями монтажу та принципами роботи. Викристовуються у невеликих фермерських господарствах, та великих підприємствах. Обладнання яке ми виробляємо, має ретельно продуману конструкцію. Забезпечує успішне виконання поставлених завдань, незалежно від складності та обсягу.

Які ями бувають ?

Довжина завальної ями розраховується з урахуванням максимальної довжини кузова автомобільного транспорту, що розвантажується, що дозволяє прийняти за один раз весь зерновий матеріал і рівномірно розподілити його по приймальному бункеру для подальшого транспортування без затримок в комплекс.

Ми виробляємо завальні ями у двох виконаннях: проїзні та з частковим проїздом. Який тип обладнання вибрати, вирішувати лише Вам.  Але якщо ви вагаєтесь, фахівці ТОВ Автостройка допоможуть визначитися. Вони нададуть повну інформацію, яка стане вам корисною. Допоможе зробити вибір, за цінами та характеристиками.

Обладнання компанії Автостройка ефективне в експлуатації та добре конкурує із європейськими аналогами. Ми пропонуємо установки, які відповідають сучасним стандартам, та чудово справляються з поставленими завданнями.

Чому вибирають саме нас?

 

  • Власне виробництво, та досвід
  • Приємні ціни на якісну продукцію, що виготовляється.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Гарантія на обладнання для сільського господарства та промисловості
  • Швидка доставка та встановлення по всій Україні

По-перше, ми  продаємо механізми власного виробництва. По-друге, виконуємо низку супутніх робіт: проектування, будівництво, встановлення тощо.

Як зробити замовлення?

Щоб розрахувати вартість виготовлення завальної ями та замовити послуги з виготовлення та монтажу, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net