Завальнi ями

Виробництво завальних ям

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє завальні ями для елеваторів, різних форм, типів та розмірів.

Завальна яма це спеціальна металоконструкція, призначена для завантаження зерновими матеріалами елеваторів, зерноочисних комплексів, комбікормових та насіннєвих заводів.

ТОВ Автостройка виготовляє завальні ями, які у наступному використовується як приймач та накопичувач. Як правило вони оснащені конвеєром для подальшого горизонтального переміщення матеріалу бункером до завантажувальної норії.

Завальні ями – обов’язковий атрибут будь-якого комплексу, пов’язаного із зерноочищенням як приймальне обладнання, накопичувач та пристрій для подачі сировини в завантажувальну норію і далі в комплекс для подальшої обробки та входить до складу пункту приймання зерна.

ТОВ Автостройка пропонує великий вибір завальних ям, що відрізняються за призначенням, особливостями монтажу та принципами роботи у невеликих фермерських господарствах, та великих підприємствах. Обладнання яке ми виробляємо, має ретельно продуману конструкцію та забезпечує успішне виконання поставлених завдань, незалежно від складності та обсягу.

Довжина завальної ями розраховується з урахуванням максимальної довжини кузова автомобільного транспорту, що розвантажується, що дозволяє прийняти за один раз весь зерновий матеріал і рівномірно розподілити його по приймальному бункеру для подальшого транспортування без затримок в комплекс.

Ми виробляємо завальні ями у двох виконаннях: проїзні та з частковим проїздом. Який тип обладнання вибрати, вирішувати лише Вам.  Але якщо ви вагаєтесь, фахівці  ТОВ Автостройка допоможуть визначитися. Вони нададуть повну інформацію, яка стане вам корисною і допоможе зробити вибір, за цінами та характеристиками.

Завальні ями компанії Автостройка ефективні в експлуатації та добре конкурують із європейськими аналогами. Ми пропонуємо установки, які відповідають сучасним стандартам, та чудово справляються з поставленими завданнями.

Чому вибирають саме нас?

  • Власне виробництво, та досвід
  • Приємні ціни на якісну продукцію, що виготовляється.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Гарантія на обладнання для сільського господарства та промисловості
  • Швидка доставка та встановлення по всій Україні

 

Ми не тільки продаємо механізми власного виробництва, а й виконуємо низку супутніх робіт: проектування, будівництво, встановлення тощо.

Як зробити замовлення?

Щоб розрахувати вартість виготовлення завальної ями та замовити послуги з виготовлення та монтажу, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net