Профнастил Н75

Профнастил Н75

Профнастил Н75 несучий, покрівельний використовують при формуванні покрівлі, промислових та житлових будівель великої площі, для комерційного будівництва, при будівництві незнімної опалубки, при зведенні вертикальних та горизонтальних перекриттів. Ребра жорсткості та загальна конструкція дають високий ступінь витривалості.

Несучий профнастил Н75 застосовуються в будівництві промислових, сільськогосподарських об’єктів, при будівництві ангарів, та  багато іншого. Профнастил Н75 для покрівлі та незнімнної опалубки, має додаткові ребра жорсткості, що забезпечує додаткову міцність.

Профнастил Н75 використовують при ремонті різних об’єктів. При реконструкції та будивництві незнімної опалубки. Для перекриття даху з пологими схилами.

Профнастил виготовлений з листа оцинкованої сталі, може бути покритий захисним шаром полімеру (великий вибір кольорів та відтінків згідно з класифікацією за шкалою RAL) Витримує великі навантаження. Матеріал має хорошу антикорозійну стійкість, а полімерне покриття протягом тривалого часу не вигоряє.

Виробляємо та реалізуємо профнастил Н75, наступних розмірів:

загальна ширина — 890 мм;

корисна ширина —  820 мм;

довжина листа — від 1 до 12 метрів;

товщина листа — від 0,4 до 2,0 мм.

колір – оцинкований або згідно з класифікацією RAL

Правильний розрахунок площі профнастилу допоможе Вам точно визначити розміри та кількість металопрофілю для Вашої покрівлі чи незмінної опалубки.

Придбати профнастил Н75 зі складу, чи на замовлення необхідної довжини, Ви маєте можливість звернувшись до спеціалістів ТОВ «Автостройка». Вам з радістю допоможуть наші фахівці у найкоротші терміни.

При купівлі профнастилу на замовлення, Ви заощаджуєте гроші, оскільки при виробництві під замовлення, практично не існує відходів.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво профнастилу Н75, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(066) 1736565; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.

При необхідності профнастил Н75 доставимо до Вас на об’єкт в межах Харкова та України, що суттєво заощадить ваш час.