Анкерна пластина для вікон
Виробництво універсальної анкерної пластини для вікон з ПВХ

Анкерна пластина для вікон з ПВХ високої якості за найкращою ціною. Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє анкерну пластину для кріплення вікон з ПВХ методом холодного штампування з високоякісної оцинкованої сталі, товщиною від 0,7 до 1,2 міліметра. Вироби оснащуються серією отворів різної форми під кріпильні гвинти.

Анкерна пластина нашого виробництва універсальна. Вона застосовуються для кріплення віконних блоків до стін із залізобетону, цегли, газосилікатних та пінобетонних блоків.

Застосування анкерних пластин є найпростішим і надійнішим варіантом кріплення вікон у отворах.

анкерна пластина для вікон ПВХ
Що таке анкерна пластина?

Анкерна пластина є виріб, виготовлений з металу, необхідний при монтажі вікон ПВХ. Пластина є елементом кріплення віконної конструкції. Застосовується для кріплення вікна в отворі, забезпечуючи надійне кріплення віконної рами до стіни, утворюючи еластичні з’єднання. Компенсує сезонні температурні усунення віконної коробки. Забезпечує вибір точки кріплення. Використання анкерної пластини для встановлення пластикового вікна, дає можливість не свердлити пластик та армуючий профіль у порівнянні з анкерним болтом.

Холодне штампування яке застосовує наше підприємство ТОВ Автостройка, дозволяє отримувати деталі складних форм, зберігаючи їх жорсткість та міцність. Безперечною перевагою холодного штампування є економічність: технологія дозволяє скоротити витрати на матеріал завдяки її простоті, а так само високої продуктивності обладнання та низької кількості відходів.

Особливості кріплення

Особливості закріплення будь-яких конструкцій визначаються трьома основними елементами: основа, елемент, що закріплюється, кріпильний елемент. Разом вони повинні утворювати стійку до навантажень кріпильну систему. Помилки вибору тих чи інших параметрів монтажу можуть призвести до руйнування одного з елементів системи.

 

У нас Ви можете замовити виготовлення анкерних пластин для вікон необхідних розмірів.

Замовивши виробництво анкерної пластини на підприємстві ТОВ Автостройка, ви можете бути впевнені, що купуєте продукцію від виробника з перших рук.

анкерна пластина для вікон ПВХ креслення
анкерна пластина для вікон
Переваги анкерної пластини

Використання анкерної пластини для пластикових вікон дозволяє досягти вагомих переваг у процесі монтажу та при подальшій експлуатації:

  • вибір точки кріплення;
  • можливість переустановки;
  • економія часу на монтаж;
  • захист профілю та шва від вологи;
  • легкість відкручування;
  • швидкість вирівнювання.

Коли використовується технологія анкерного кріплення, впоратися з роботою можна набагато швидше, отримавши якісний результат!

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на виробництво якісної анкерної пластини за приємною ціною, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net