Закладні деталі металоконструкцій
Виробництво закладних деталій металоконструкцій

Підприємство ТОВ Автостройка займається виготовленням зварних заставних виробів з урахуванням конструктивних вимог. Наприклад, у відповідних типах деталей передбачені спеціальні отвори для виходу повітря під час бетонування. Якщо в металовиробі присутні приварені елементи (смуги, куточки, швелера), що розсікають бетон на частини, в цих елементах виконуються отвори, які запобігають розшарування бетону.

Обладнання нашого зварювального цеху дозволяє виконати закладні деталі із застосуванням типу зварювання, яке рекомендовано використовувати для їх виготовлення того чи іншого типу.

Закладні деталі бувають різні за конструкцією та призначенням.

Зварені

Зварна заставна деталь складається з металевої пластини та анкерних стрижнів. При простоті, що здається, зварні закладні деталі відносяться до розрахункових металоконструкцій. При розрахунках враховуються навантаження на деталь, тип бетону (легкий чи важкий), експлуатаційна температура конструкції. Залежно від цього визначаються розміри, марки сталі та інші параметри виготовлення.

Незнімна опалубка

Ефективним капіталовкладенням можна вважати будівництво, на які різко скорочуються терміни, адже разом із ними скорочується і собівартість за певну відбудовану ділянку.

І щоб підвищити до максимуму капіталовкладення з боку замовників, потрібно звернути особливу увагу на незнімні опалубки.

Область застосування цих конструкцій досить велика. Їх використовуються в будівельних процесах, зокрема при зведенні фундаментів, різного роду перегородок та несучих стін. Знаходять застосування опалубки та у перекритті будівель.

Навіщо потрібна незнімна опалубка?

По-перше, це металеві конструкції. У сучасному будівництві вони одержали своє визначення. Незнімна опалубка — це спеціальна панель або блок, виготовлений з різних матеріалів. Це може бути лист сталі, профнастилу та інше.

Елементи з усіх перерахованих вище матеріалів з’єднуються в єдину конструкцію за допомогою раніше виготовлених замків і металевих закладних деталей. Таким чином і з’являється нова незнімна опалубка. Потрібна дана конструкція для будівельних робіт, а саме служить формою для укладання арматури та монолітного бетону.

Коли бетон заллється в незнімну опалубку і застигне, вона стає частиною будівельної конструкції, зміцнюючи її!

Чи важко проводити монтаж опалубки?

Встановлення незнімної опалубки не є складним. Причин цьому багато: всі елементи даної конструкції мають однакові параметри, оснащені спеціальними замками. Це дозволяє з’єднувати частини опалубки без сполучного розчину.

Зведення будинку, чи будь-якої споруди з використанням незнімної опалубки

В принципі, будівництво будь-якої споруди починається зі зведення фундаменту. У такому разі краще вибирати монолітний фундамент або віддати перевагу на користь збірного залізобетонного варіанта. Як тільки основа буде реалізована, на будівельному майданчику здійснюється монтаж стін: складається спеціальна конструкція з окремих елементів опалубки, після чого заливається бетонною сумішшю.

Переваги незнімної опалубки

Головна відмінність будівель, при зведенні яких використовувалася незнімна опалубка, саме полягає в тому, що вони мають підвищені теплоізоляційні якості. Вони не вимагають більшого утримання тепла використання утеплювачів. До того ж, невелика вага опалубки зручна тим, що не вимагає використання підйомних механізмів.

Ну і звичайно, переваги використання незнімної опалубки в тому, що всі деталі конструкції виробляються на нашому підприємстві ТОВ Автостройка. Замовити їх у великому розмірі Ви маєте можливість в одному місці. Це у нас. Що сильно скоротить Ваші витрати та заощадить Ваш час.

Закладні плити під обладнання

Зведення несучих конструкцій, в основі яких лежить бетонування, потребує використання заставних деталей. Це металеві елементи мають широку сферу застосування, так як для їх виготовлення використовується якісна вуглецева сталь.

Вони необхідні для з’єднання збірно-монолітних чи залізобетонних конструкцій. Закладні деталі дозволяють з’єднувати такі конструкції або між собою або з іншими спорудами шляхом зварювання.

Виготовлення таких елементів на заводі здійснюється за встановленими стандартами якості. Найчастіше для виробництва заставних деталей використовуються металопрокат наступного профілю. Смуга, швелер, куточок, коло, квадрат. Для монтажу складних конструкцій, де є точні параметри сполучних розмірів та не допускаються похибки, застосовуються готові заставні конструкції. Їхня геометрична форма розробляється заздалегідь, щоб не допустити неточностей.

Закладні плити виробництва ТОВ Автостройка — це найбільша частина групи заставних деталей. Головна їхня функція: зведення стійкої основи майбутньої споруди. Тільки вони забезпечують надійність будівництва та можливість подальшого монтажу залізобетонних або металевих конструкцій.

Де застосовуються заставні плити?

Дані будівельні елементи необхідні для будівництва споруд і будівель, а також використовуються для монтажу будь-якого роду технологічного обладнання. Як правило, металеву пластину закріплюють на бетонній плиті, а після цього на них монтуються виробничі механізми.

Незамінні заставні плити в установці металевих естакад, і вони відіграють важливу роль при будівництві трубопроводів.

Застосування заставних деталей здійснюється на етапі виконання монолітних бетонних робіт. Саме плити є стійкою основою, на якій може проходити монтаж залізобетонних або важких металевих конструкцій.

Усі деталі, виготовлені на нашому підприємстві, відповідають встановленим вимогам, що гарантує замовникам отримання високоякісних товарів для реалізації проекту будівництва та раціонального використання бюджету.

Закладні плити виробництва ТОВ Автостройка – це гарантована 100% якість на десятки років наперед!

Арматурні сітки та каркаси

Для армування фундаменту або плит перекриття використовуються арматурні сітки. Вони утворюються стрижнями, що взаємно перехрещуються. У місцях їхнього перетину вони з’єднуються в’язальним дротом, або шляхом їхнього зварювання. Сітки не мають складної технічної складової, тому виготовляються у вигляді окремих полотнищ у вигляді рулонів, розмір яких встановлює замовник. Від них відрізають необхідної довжини шматки і використовують у опалубці.

Арматурні каркаси від виробника Автостройка застосовуються у виготовленні залізобетонних виробів. Такі як — монолітні плити, фундамент, палі.

Дані металеві вироби виготовляються лише шляхом зварювання окремих частин конструкції.

Останнім часом, широке використання арматурних каркасів обумовлено тим, що воно має цілу низку переваг:

  • Зменшується витрата арматури, оскільки розміри блоків готуються заздалегідь (не потрібна подальша обробка, обрізка).
  • Зводяться до мінімуму витрати на транспортування готових виробів. Причина полягає в тому, що каркас монтується на місці будівельних робіт.
  • Прискорює процес будівництва будівлі.

На нашем підприємстві здійснюється виробництво арматурних сіток та каркасів, як за прийнятими стандартами, так і на замовлення.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво закладних деталій металоконструкцій, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net