Профнастил НС20

Профнастил НС20

Профнастил НС20 для покрівлі та паркану, облаштування мансард та прибудов. Для комерційного будівництва та приватних домоволодінь. Найчастіше використовується для перекриття даху, будування паркану, облицювання внутрішніх та зовнішніх стін.

Профнастил виготовлений з листа оцинкованої сталі, може бути покритий захисним шаром полімеру (великий вибір кольорів та відтінків згідно з класифікацією за шкалою RAL) Матеріал має хорошу антикорозійну стійкість, а полімерне покриття протягом тривалого часу не вигоряє.

Виробляємо та реалізуємо профнастил НС20, наступних розмірів:

загальна ширина — 1150 мм;

корисна ширина —  1100 мм;

довжина листа — від 1 до 12 метрів;

товщина листа — від 0,35 до 1,0 мм.

колір – оцинкований або згідно з класифікацією RAL

Правильний розрахунок площі профнастилу допоможе Вам точно визначити розміри та кількість металопрофілю для Вашої покрівлі чи паркану.

Придбати профнастил НС20 для покрівлі та паркану, зі складу, та на замовлення необхідної довжини, Ви маєте можливість звернувшись до спеціалістів ТОВ «Автостройка». Вам з радістю допоможуть наші фахівці у найкоротші терміни.

При купівлі профнастилу на замовлення, Ви заощаджуєте гроші, оскільки при виробництві під замовлення, практично не існує відходів.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво профнастилу НС20, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(066) 1736565; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.

При необхідності профнастил доставимо до Вас на об’єкт в межах Харкова та України, що суттєво заощадить ваш час.