Токарна обробка

Послуга токарна обробка металу

Одним із способів металообробки є токарні роботи, які використовуються для виробництва різних деталей, нанесення різьблення, зрізання торців тощо. Підприємство ТОВ Автостройка пропонує токарні роботи різного рівня складності. Наше підприємство — це команда досвідчених фахівців, здатних впоратися із завданням будь-якої складності.

Види токарних послуг які надає ТОВ Автостройка:

Токарна обробка конічних поверхонь

Токарна обробка циліндричних поверхонь

Обробка сферичних поверхонь

Обробка фасонних поверхонь

Токарна обробка торців та уступів

Відрізка заготовок із металу

Токарна обробка кольорових металів

Токарна обробка чорних металів

Токарно-карусельне оброблення

Токарні роботи на верстатах ЧПУ

Довбежні роботи

Зубодовбежні роботи

Строгальні роботи

Зуборізні роботи

Накочування рифлень

Нарізка різьблення

Виготовлення деталей на верстатах з ЧПУ штучно, або невеликою партією коштує значно дорожче, ніж випуск партії великого обсягу. Сума оплати збільшується також за рахунок необхідності програмування та складної підготовки. Попередній етап включає встановлення інструментів в інструментальний барабан, прив’язку до координат обладнання, виготовлення першого пробного зразка та внесення програмних поправок та коригування для інструменту.

На швидкість проведення робочих операцій впливають такі фактори:

Об’єм стружкових відходів. Визначається габаритами деталі та припусками заготівлі. Проектні вимоги до точності. Враховуються форми поверхонь, розташування, розмірні допуски. Проектні вимоги до чистоти. Допустимий рівень шорсткості. Жорсткість виробу. Фізичні властивості матеріалу.

Для обробки легкого сплаву, композиту чи загартованої сталі передбачені різні швидкісні режими. Обсяг партії. Штучні деталі коштують у кілька разів більше за серійні вироби.

Ми гарантуємо високу якість токарної, фрезерної та стругальної обробки металу та суворе дотримання термінів, встановлених замовником.

Час виготовлення деталі може бути збільшено при необхідності фінішної обробки (загартування, подальшого нанесення покриття і т.д.)

Пропонуємо замовити на вигідних умовах партії деталей будь-якої складності та конфігурації, такі як: втулки, зубчасті колеса; вали, муфти; кільця, гайки; осі, шківи; фланці, черв’яки; насадки, патрубки; ковпачки, форсунки; штуцери, наконечники; та багато іншого.

Своїм клієнтам ми гарантуємо:

обробку виробів згідно з наявними технічними завданнями;

використання індивідуальних ескізів чи креслень замовника;

застосування верстатів із високим рівнем точності.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на токарну обробку металу, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net