Кронштейн для метро

Кабельний кронштейн для метро

Фахівці компанії ТОВ Автостройка виготовлять кабельний кронштейн для метрополітену згідно проекту замовника. Кронштейни в залежності від способу прокладання кабелю, місця їх встановлення та кількості кабель-місць, по горизонталі та вертикалі.

Наши вироби універсальні. Вони підходять для застосування і на відкритому повітрі, і під землею завдяки високим технічним характеристикам.

Сфера застосування кронштейнів

Кабельний кронштейн – це спеціальна конструкція, призначена для підтримки кабелів під час прокладання ліній у метрополітені, тунелях, кабельних колекторах, коридорах та у просторі під платформами

Основним призначенням кронштейнів є підтримка кабелю при прокладанні ліній різного призначення: силових, контрольних, сигнально — блокувальних кабелів, кабелів зв’язку та освітлення. Для надійної фіксації кріплення кронштейнів до закладних елементів здійснюється за допомогою кріпильних деталей з наступним приварюванням до них смуг заземлення. 

Компанія ТОВ Автостройка виготовляє кабельні кронштейни, що підтримують, в комплектації, заявленій у проекті замовника. Власне виробництво металоконструкцій дозволяє нашій компанії пропонувати клієнтам виготовлення кабельних кронштейнів за найвигіднішими цінами.

Звернувшись до компанії ТОВ Автостройка, Ви отримуєте готові вироби гарантовано високої якості у зазначений термін. Кваліфіковані спеціалісти виготовляють металоконструкції будь — якої складності, включаючи нестандартні рішення щодо індивідуальних проектів замовника.

При необхідності готовий вироб доставимо до Вас на об’єкт.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво кабельного кронштейна для метрополітену, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net