Силос з плоским днищем

Виробництво силосів для зерна з плоским днищем

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє силоси металеві з плоским днищем для зерна та сипких матеріалів, різних форм та розмірів. Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам, готові проекти, силосів для зерна, конструкція яких чітко відповідає призначенню. Можливе виробництво силоса для зберігання зерна як за Вашими кресленнями, так і за нашими проектами. Силоси з плоским дном – гарантія успішного тривалого зберігання різних сільськогосподарських культур чи перевалки їх у великих обсягах.

Плоскодонний силос – металева ємність, збірна конструкція для ефективної організації зберігання сипких матеріалів. Серед великої різноманітності, важливо правильно вибрати обладнання, щоб забезпечити найвищу якість сировини.

ТОВ Автостройка виготовляє силоси із різною місткістю. Вся продукція виконана із високоякісних матеріалів та відповідає сучасним стандартам, що забезпечує ефективне використання споруди у складі елеватора протягом багатьох років.

Що таке силос з плоским дном?

На перший погляд все досить просто — металевий резервуар з системою вентиляції, дах та днище.

1 Дихальний клапан

2 Зачистний шнек

3 Вентилятор

4 Лазовий люк

5 Канали активної вентиляції

Саме така структура забезпечує ефективне зберігання сипучого матеріалу з постійним дотриманням оптимальних параметрів вологості та температури, що суттєво знижує обсяги витрат у виробництві. В результаті сировина залишається у незмінному вигляді і може бути використана на наступних етапах.

 

 

Дах. Має трапецієподібну форму — складається з гладких сталевих оцинкованих секторів, ребер жорсткості, а також унікальної кроквяної системи у формі ферми. Зверху на даху знаходиться спеціальний пристрій для завантаження сипучого матеріалу. Також передбачені окремі установки, які не дають атмосферним опадам і птахам потрапити всередину. Для зручності роботи персоналу дах оснащений люком, та сходами. До корпусу кріпиться за допомогою спеціального бандажа.

Циліндр силосу. Формується з панелей з рифленою структурою, які закріплюються між собою за допомогою болтів з прокладками ущільнювачів. Циліндр обладнаний сходами для обслуговуючого персоналу, датчиками контролю заповнення та відведення повітря. Деякі моделі силосів додатково комплектуються механізмами взяття проб. Корпусні панелі виготовляються із оцинкованої сталі.

Дно. У цьому типі силосу воно абсолютно плоске. Сектори дна кріпляться один до одного спеціальними болтами. У центральній частині розташовується отвір для розвантаження сипучого матеріалу. Плоске дно поєднується з основним нижнім опорним кільцем.

Система аерації. Стандартно силос має кілька механізмів. Вентилятори поступово розподіляють повітряні маси по вертикалі. По всьому периметру обладнання розташовуються трубки, що відводять. У деяких моделях силосів передбачено додаткові системи охолодження.

Радіальний шнековий транспортер. Призначений для остаточного розвантаження залишків зерна, що залишилися на дні плоскодонного силосу після гравітаційного спорожнення. Компанія ТОВ Автостройка виробляє професійне обладнання для елеваторів. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати різноманітні рішення виготовлення силосів, або виконати індивідуальне замовлення з урахуванням необхідної місткості та особливостей використання механізмів.

Який вибрати силос із плоским, чи конусним днищем?

Є кілька плюсів використання силосів із плоским дном:

Проста конструкція з мінімальною кількістю складових елементів, що робить процес обслуговування чи ремонту ще доступнішим.

Просте завантаження та розвантаження сипучого матеріалу в резервуар для подальшого зберігання.

Високоякісні матеріали – корпус та інші частини спеціалізованого обладнання виготовлені переважно із міцної оцинкованої сталі.

Легкий контроль за якістю сировини, що зберігається.

Чому вибирають саме нас?

Можливість замовити проектування, виробництво, доставку та монтаж обладнання та металоконструкцій на об’єкті.

Приємні ціни, жодних посередників, власне виробництво.

Репутація. Багата кількість постійних клієнтів.

В нашій компанії кожен клієнт знайде відповідне обладнання за своїми потребами та фінансовими можливостями.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво силоса з плоским днищем для зерна, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net