Металочерепиця
Виробництво металочерепиці

Компанія ТОВ Автостройка виробляє металочерепицю різного кольору та товщини. Крім металочерепиці високої якості, у нас Ви можете придбати всі супутні матеріали. Починаючи від покрівельних шурупів, торцевих планок, снігозатримувачів, коньків до гідро-паро бар’єрних плівок.

Що таке металочерепиця?

Металочерепиця – це тонкий лист сталі, покритий шаром цинку, а потім полімерним покриттям. Листу надають форму черепиці. Металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі із двостороннім захисним полімерним покриттям. Вона міцна та надійна, має чудовий зовнішній вигляд, проста в установці та може прослужити Вам не одне десятиліття. На сьогоднішній день металочерепиця – один із найпоширеніших покрівельних матеріалів. Популярність покрівлі з металочерепиці на ринку будівельних матеріалів легко пояснюється цілим набором переваг, властивих цьому виду покриття.

proizvodstvo-metalocherepici
Чому саме замовляють металочерепицю?

Для покрівлі металочерепиця — відносно недорогий матеріал, дешевше якого тільки шифер і ондулін, зате вони значно поступаються за довговічністю і зовнішнім виглядом покриття. Металочерепиця має стільки переваг, що зовсім небагато покрівельних покриттів можуть скласти їй конкуренцію. Металочерепиця має найвищий коефіцієнт міцності. Металочерепицю, як спецметал, застосовують при облицюванні покрівлі промислових та житлових будівель, а також при ремонті покрівлі старих будівель.

Надійність металочерепиці
virobnictvo-metalocherepici-naykrash-cina

По перше, стійкість до механічних пошкоджень, а також можливість легко замінити або підфарбувати лист дозволяють утримувати покриття у відмінному стані довгий час. Металочерепиця стійка до перепадів температури, температурний діапазон становить від -50°С до +120°С. Металочерепиця не схильна до горіння. Її можна встановлювати за будь-яких погодних умов, і в спеку, і в холод, не турбуючись про погіршення якості покрівлі, що зводиться. Завдяки таким перевагам металочерепиця стала ідеальним покрівельним покриттям у різних кліматичних умовах. Металочерепиця має досить великий експлуатаційний термін, стійка до корозії та ультрафіолетового випромінювання.

По друге, даний покрівельний матеріал буде служити Вам кілька десятиліть, не покриваючись іржею, та зберігаючи свій колір. Для того, щоб покращити зовнішній вигляд і надати ще більшої міцності, металочерепицю покривають полімерним матеріалом. Термін служби такого покриття становить від 25 до 50 років. На сьогодні покупець має можливість величезного вибору кольорів металочерепиці. Металочерепиця виготовляється довжиною 0,7-12 метрів.

Монтаж металочерепиці

Взагалі її можна укладати на будь-яку основу. При правильному встановленні металочерепиця не створює шуму. Металочерепиця не потребує видалення старого покриття покрівлі, яке може стати додатковою вологоізоляцією будівлі.

Крім того, простота монтажу металочерепиці дозволяє з малими трудовитратами і високою продуктивністю укладання проводити монтаж покриття в короткі терміни. Металочерепиця має невелику вагу, це робить використання металочерепиці єдиним можливим варіантом при слабкому фундаменті будинку. Також не потрібно робити великоваговий та дорогий каркас даху.

Найпоширеніший малюнок металочерепиці – імітація під черепицю, що забезпечує відмінний зовнішній вигляд покриття. Покрівля з металочерепиці є красивим, довговічним, економічним та пожежобезпечним варіантом при виборі матеріалу на дах.

Купити та отримати металочерепицю від виробника ТОВ Автостройка вже сьогодні!

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво металочерепиці, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(066) 1736565; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.