Фальцева покрівля

Виробництво фальцевої покрівлі

Купити фальцеву покрівлю зі складу від виробника на умовах готівкової чи безготівкової оплати необхідної довжини по низьким цінам – можливо. Це дуже просто. Вам потрібно звернуться до спеціалістів ТОВ Автостройка.

Слово «фальц» прийшло до нас із німецької мови. У перекладі «falz» означає «паз» або «жолоб». У паз з’єднуються металеві елементи покрівлі — «картини», кромки яких підготовлені для фальцевого з’єднання.

Що таке фальцева покрівля?

Фальцева покрівля — це один із найдавніших, водночас, надійних, якісних та прогресивних видів покрівлі з металу. Ця технологія гарантує ідеальну герметизацію покрівлі. Технологія кріплення та укладання фальцевої картини гарантує неможливість протікання та відсутність наскрізних отворів покрівельного матеріалу.

Види замків фальцевої покрівлі

Фальцева покрівля «класична»

Корисна ширина 550 мм;

від 1 до 12 метрів – довжина листа;

від 0,45 до 0,7 мм – товщина листа.

Фальцева покрівля, що «самозаскочується»

 Корисна ширина 500 мм;

від 1 до 12 метрів – довжина листа;

від 0,45 до 0,7 мм – товщина листа.

Клік-фальц, або фальцева покрівля-це металеве покрівельне покриття. З’єднання елементів покрівлі (картин) у ній виконують за допомогою фальців. Картиною для покрівлі фальца називають елемент, кромки якого спеціальним чином підготовлені для з’єднання один з одним.

Виконують фальцеву покрівлю з оцинкованої рулонної або листової сталі з полімерними покриттями (поліестер, пурал, пластизол) або без (оцинкування), а також з кольорових металів (мідна покрівля, цинк-титан і алюміній).

Фальцем (фальцевим з’єднанням або замком) називають вид шва, який утворюється при з’єднанні картин покрівлі фальца. Фальц буває стоячий і лежачий, а також одинарний і подвійний. Зазвичай бічні (вертикальні) краї картин з’єднують фальцем стоячих, а горизонтальні частини — лежачими. Покрівельна панель (картина) може бути практично будь-якої довжини, завдяки чому можна повністю виключити використання лежачих фальців та поперечних нахлестів.

Фальці закріплюються в замок (закочуються) вручну спеціальними інструментами або за допомогою спеціальних електромеханічних закочувальних інструментів (обладнання, що фальцює).

Одинарний стоячий фальц може бути самозащіпним. Найбільш герметична і вологонепроникна сполука картин — це подвійний стоячий фальц, оскільки його кромки мають подвійний загин.

Однією з нових технологій при влаштуванні фальцевих покрівель є фалець який замикається. Його характерною особливістю є унікальна система кріплення. Покрівельне покриття може бути встановлене як по решетуванню, так і по утеплювачу. Використання клямки дозволяє суттєво заощадити час монтажу і не потребує спеціального фальцюючого інструменту.

Фальцева покрівля від виробника ТОВ Автостройка — це стиль та надійність!

Переваги фальцевої покрівлі:
 • Фальцева сполука забезпечує повний захист покрівлі від протікання.
 • Відсутність зовнішніх видимих ​​отворів для кріплення панелей дозволяє унеможливити утворення протікань при різких змінах температури.
 • Невелика вага виключає необхідність проводити роботи з посилення кроквяної системи покрівлі.
 • Використання оцинкованої сталі з полімерними покриттями або кольоровими металами забезпечує довгий термін служби покрівлі.
 • Можна використовувати для дахів зі складною конфігурацією.
 • Різноманітні метали та види покриттів дозволяють побудувати фальцеву покрівлю різних кольорів.
 • Довжина картин може бути будь-якою. Покриття покрівлі та фасаду від краю до краю цілими листами.
 • Фальцева покрівля морозостійка та витримує значні перепади температур.
 • Швидкість та простота монтажу.
На що варто звернути особливу увагу
 • Монтаж фальцевої покрівлі повинні виконувати фахівці-покрівельники з високою кваліфікацією та з використанням спеціального інструменту.
 • Необхідна хороша шумоізоляція, тому що під час опадів під покрівлею може бути шумно.
 • Потрібен пристрій снігозатримання, оскільки є небезпека лавиноподібного сходження снігу.
Які речі ніколи не виходять з моди? Вірно, Це - фальцева покрівля!

Сьогодні фальц затребуваний як для покриття покрівлі, так і для обробки фасадів промислових будівель, і приватних будинків, котеджів. Купити фальцеву покрівлю з доставкою по Україні або самовивіз зі складу за адресою м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66, Вам допоможуть наші спеціалісти у найкоротші терміни.