Штакетник металевий

Виробництво металевого штакетника

Виробництво металевого штакетника для паркану, воріт, клумб, огорож. Купити металевий штакетник від виробника можливо за найнижчою ціною. Великий вибір кольорів та розмірів.

А Ви знали, що одним з найпопулярніших серед покупців ТОВ Автостройка є колір під деревину. Огорожа виглядає як паркан із натуральної деревини, але відрізняється надійністю та довговічністю, стійко до температурних перепадів та природних опадів.

Переваги паркану з металевого штакетника
  • Паркан або ворота зі штакетника не перешкоджає руху вітру!
  • Комбінуючи різні кольори штакетника, Ви можете створити свій унікальний паркан або ворота, наголосивши на своїй індивідуальності!
  • Відсутність проблем із транспортуванням, його можливо перевезти навіть на легковій машині!
  • Зібрати та встановити на дачній ділянці, чи приватному будинку можливо своїми руками, без спеціальних навичок одній людині!
  • Простота догляду, паркан не потребує періодичного ремонту, для догляду використовують звичайне миття.

Окремо хотілося виділити паркани із металевого штакетника, комбіновані з іншими видами будівельних матеріалів – природного каменю, цегли, бетону. Це красиво та практично. Крім того, поєднання різних матеріалів дозволяє зводити унікальні споруди з погляду декору.

Таким чином такі паркани довго радуватимуть око та захищатимуть від непроханих гостей. Євроштакетник є одним із найкращих будівельних матеріалів для красивих та надійних воріт, паркану або клумби.

Як прорахувати необхідну кількість металевого штакетника?

Звернувшись до спеціалістів ТОВ Автостройка, ми прорахуємо необхідну, оптимальну кількість штакетин, укомплектуємо саморізами для кріплення, при необхідності відправимо Ваше замовлення через кур’єрську службу зручну саме Вам.

Який паркан таки вибрати, із профнастилу чи штакетника?

На це питання немає однозначної відповіді. Обидва варіанти практичні та надійні. Все залежить від Ваших індивідуальних уподобань. Вибір варіанта залишаємо за клієнтом, а ми підкажемо всю інформацію, що Вас цікавить, про варіанти вибору.

кріплення штакетника з металу

Для кріплення штакетника з металу, використовують покрівельні шурупи 4,8×19 мм або 4,8×35 мм з головкою, забарвленою в такий же колір по RAL. Таким чином шурупи не виділяються на тлі огородження. Купити самонарізи для кріплення металевого штакетника або профнастилу Ви маєте можливість звернувшись до нашою компанії.

Монтаж паркану з металевого штакетника

Паркан із металевого штакетника збирається дуже просто: вертикальні стійки, горизонтальні напрямні. Як опорні стояки (стовпи) для секцій паркану можна використовувати металеві, бетонні або дерев’яні стовпи.

Кріпити металевий штакетник до каркаса дозволяють оцинковані шурупи.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво металевого штакетника, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(066) 1736565; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.