Швидкомонтовані будівлі (БМЗ)

Будівництво будівель і споруд, складів та ангарів за технологією ЛСТК

ТОВ Автостройка пропонує швидкомонтовані  будівлі та ангари з легких сталевих конструкцій, які проектуються і будуються за технологією ЛСТК.

БМЗ (будівлі, що швидко монтуються) — це технологія металокаркасного будівництва з типових металоконструкцій і вузлів. Вузли максимально уніфіковані, основне складання відбувається у виробничих цехах ТОВ Автостройка. Монтаж на майданчику замовника зводиться до болтового збирання із застосуванням кранів або малогабаритних підйомних пристроїв.

Підприємство ТОВ Автостройка — будівельна група повного циклу: від архітектурного проектування до здачі об’єкта в експлуатацію!

Об'єкти, рекомендовані для монтажу за технологією БМЗ:
  • промислові об’єкти;
  • виробничі та торгові приміщення;
  • господарські споруди (ангари, сховища, склади);
  • логістичні та розважальні центри;
  • спорудження сільськогосподарського призначення (теплиці, силосонакопичувачі, бункери і т.д.).
Проектування

Наше підприємство, створює естетично привабливі за формою та максимально функціональні об’єкти. Використовуємо власну базу напрацьованих конструкторсько-технологічних рішень: від деталей до складальних вузлів. На кожне Ваше завдання ми вже маємо готове рішення, яке залишилося лише адаптувати до Ваших реальних умов.

Виробництво

Ми маєм можливість, виготовити металоконструкції будь-якої складності та призначення. Для цього є сучасне обладнання з ЧПУ, для розкрою та зварювальних робіт з прокатними профілями та листовим металом.

Етапи виробництва:
  • Вхідний контроль якості металопрокату;
  • Розкрий заготовок згідно з технологічними картами;
  • Складання елементів металоконструкцій згідно креслень КМД;
  • Остаточна обробка відправних одиниць;
  • Нанесення антикорозійного покриття.

Якість виготовлення металоконструкцій зумовлена ​​високою культурою проектування та виробництва, сучасним обладнанням та підтверджена необхідними сертифікатами відповідності УКРСЕПРО.

Доставка металоконструкцій

Вся логістика формується ще наперед на стадії проектування Вашого Замовлення: пакетування, транспортування, складування металоконструкцій з урахуванням їх габаритів, ваги, та можливостей парку транспортних засобів. Це дозволяє укладати договори з логістичними компаніями на найвигідніших умовах, прискорити доставку, спростити розвантаження та облік.

Монтаж

Монтаж на майданчику Замовника зводиться до болтового складання промаркованих відправних одиниць.

Після монтажних робіт проводиться заповнення каркасу утеплювачем, зведення перекриттів, покрівельні, фасадні, оздоблювальні роботи, прокладання комунікацій. Кожен етап супроводжується авторським наглядом.

Величезний плюс технології БМЗ — цілорічне проведення будівельно-монтажних робіт через відсутність «вологих» процесів.

Якщо у Ваших найближчих планах побудувати та запустити в експлуатацію промисловий, сільськогосподарський чи інший об’єкт у оптимальні терміни – готові завжди Вам у цьому допомогти.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво якісних конструкцій, які проектуються і будуються за технологією ЛСТК будь-якої складності та призначення, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net