Металоконструкція каркаси
Металоконструкція каркаси

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє металоконструкції – каркаси металеві.

Зведення будь-якого будівельного об’єкта з металу, починається з виготовлення металоконструкцій для каркасу будівлі чи споруди. Каркас будівлі є структуроутворювальною металоконструкцією всієї споруди, що сприймає постійні та тимчасові навантаження: навантаження від власної ваги, маси інших елементів каркасу, технологічного обладнання, вітрові, снігові та ін. Гарантуємо замовникам високу якість продукції, відповідність чинним нормативам, оперативні терміни виконання замовлення. 

Вигідні ціни металевих каркасів суттєво скоротять витрати на будівництво споруди!

Металеві каркаси мають багато переваг у порівнянні з іншими матеріалами та способами будівництва будівель і споруд. Усі виробничі етапи від проектування до відвантаження зі складу здійснюються під ретельним контролем фахівців. Наше підприємство пропонує типові конструкції, або замовлення індивідуальних проектувань виробу під конкретні вимоги. У разі потреби фахівці ТОВ Автостройка розроблять індивідуальний проект металевого каркасу.

Металевий каркас будівлі або споруди складається з декількох обов’язкових конструктивних елементів, кожен з яких виконує свою функцію для збереження цілісності та довговічності будівлі:

елементи металевого каркасу будівлі

поперечна рама

колони, що з’єднують рами та фундамент

кроквяна ферма

зварні балки

стійки каркасу будівлі

ригелі, які з’єднують стійки колон та опори

підкранові конструкції, підкранові балки для встановлення кранів

зв’язку елементів конструкції

прогони для кріплення покрівельних та стінових конструкцій до каркасу

закладні деталі для зварювання елементів конструкції між собою

елементи кріплення, металовироби

арка-проліт між прогонами каркасу

Металеві конструкції каркасу сприймають максимальні навантаження. Для збереження вертикальної, горизонтальної, поперечної, поздовжньої та скатної стійкості всієї конструкції необхідно зберегти геометричну незмінність та просторову жорсткість будівлі, що досягаються системами зв’язків рам, колон та ферм.

Виділяють кілька систем зв’язків між елементами каркасу:

рамна система зв’язків

зв’язкова система зв’язків

рамно-зв’язкова система зв’язків

Рамна схема зв’язків є сукупністю колон, ригелів і перекриттів. Несучі елементи кріпляться один до одного жорсткими вузловими з’єднаннями. Усі навантаження приймають поперечні та поздовжні рами.

Зв’язкова схема зв’язків — це конструкція, коли колони і ригелі кріпляться рухомими кріпленнями і приймають лише горизонтальні навантаження.

Рамно-зв’язкова схема зв’язків – це посилена конструкція каркасу будівлі.

За типом сталевого каркаса вони можуть бути рамними системами каркасу і фермними системами каркасу.

У рамних системах каркас складається з балок (профілів) – вертикальних опор-стійок та горизонтальних ригелів – жорстко пов’язаних та утворюючих раму.

Фермові каркаси складаються із балок перекриття. Вони сталеві стрижні формують трикутники. З трикутників утворюються фахверкові панелі, або поля. Ці поля утворюють фахверкові ферми – підстави для покрівлі.

Компанія ТОВ Автостройка виготовляє та продає металовироби власного виробництва та надає широкий спектр додаткових послуг: різноманітні види металообробки, доставку та монтаж конструкцій на об’єкті замовника.

Сфера застосування каркасів із металу

Металеві каркаси в порівнянні із залізобетонними мають менші розміри перерізу колон, зручніше кріплення окремих елементів один з одним і меншу вагу. Якщо необхідно облаштувати більшпролітне перекриття, вигідніше купити металокаркас, ніж споруджувати залізобетонну конструкцію.

Металоконструкції каркаси металеві використовуються у виробництві:

промислових споруд (цехів, ангарів, складів);

контейнерів та побутівок;

воріт, огорож, хвірток;

спортивних комплексів, торгових центрів, павільйонів, сценічних вуличних майданчиків, літніх кафе;

теплиць, оранжерей, парників;

швидкомонтованих будівель.

Для каркасів будівель, що швидко будуються, використовуються оцинковані профілі які виробляються на підприємстві ТОВ Автостройка. Головна перевага використання цих виробів – оперативні терміни зведення об’єктів.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво якісної металоконструкції будь-якої складності та призначення, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net