Металеві профілі з оцинкованої сталі ЛСТК

Виробництво ЛСТК

Підприємство ТОВ Автостройка виготовляє та пропонує – легкі сталеві тонкостінні конструкції. Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) — це металеві профілі, виготовлені методом холодного прокату з оцинкованої сталі. Товщина ЛСТК — від 0,5 мм до 3,0 мм. Конструкції не бояться впливу корозії та мають довгий термін служби. Для кріплення профілів використовують шурупи та болти. Цей сучасний матеріал сьогодні активно використовують при зведенні будівель різного призначення: торгово-розважальних центрів, офісних будівель, будівель, що швидко будуються (БМЗ), ангарів і складів.

Окрім промислових об’єктів, із профілів ЛСТК будують житлові малобюджетні будинки. Цей матеріал популярний і добре відомий при реконструкції різних окремих елементів будівель будь-якої складності. У нашій компанії Ви замовите легкі сталеві тонкостінні конструкції на вигідних умовах. Можлива доставка до будь-якої точки України.

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) можуть використовуватися для:

  • огорож та парканів;
  • холодних та утеплених фасадів;
  • БМЗ (будівель, що швидко монтуються);
  • надбудов, мансард та інше.

Найголовнішими перевагами використання профілів нашого виробництва є:

висока пожежна безпека та надійність матеріалу, екологічність та стійкість до агресивних впливів. Все це завдяки вдосконаленій антикорозійній стійкості, також включає зручне транспортування та складування профілів, можливість їх монтажу та демонтажу у будь-яку пору року. Купити металеві профілі з оцинкованої сталі ЛСТК необхідного діаметра та довжини, Ви можете звернувшись до фахівців ТОВ Автостройка. Весь сортамент профілів виготовляється за найсучаснішою лінійкою прокату з високоякісної сталі (оцинкованої). Виробнича лінія повністю автоматизована і дозволяє робити ЛСТК за індивідуальними розмірами, довжиною від одного до шести метрів.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво якісних легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК), достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

Доставка по всій теріторії України.