Виробництво конвеєров транспортного обладнання
Виробництво конвеєров транспортного обладнання

Шукаєте виробництво конвеєров транспортного обладнання? Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє різноманітне обладнання для  транспортування. Наше обладнання, а саме конвеєри, транспортери використовуються практично у всіх галузях промисловості, торгівлі та виробництва.

Виробництво конвеєров транспортного обладнання

Наші спеціалісти можуть запропонувати Вам, готові проекти обладнання для  транспортування, серед них і сипких матеріалів (кукурудза, пшениця, ячмінь, соняшник, та інше.) різних форм та розмірів. Конструкція яких буде чітко відповідати призначенню. Можливе виробництво обладнання за Вашими кресленнями.

ТОВ Автостройка виготовляє конвеєри — стрічкові, конвеєри — скребкові, конвеєри –шнекові, конвеєри – гвинтові, транспортери, норії різних модифікацій. Змінюваний кут, а також регульована висота скидання готової продукції, зокрема зернових культур.

Конвеєрне обладнання відрізняється конфігурацією та сферою застосування. Найпоширенішими є шнекові (гвинтові) та стрічкові конвеєри.

Стрічковий конвеєр виробництва ТОВ Автостройка

Стрічковий конвеєр — це широка стрічка, виготовлена ​​із зносостійкого матеріалу, замкнутого в кільце та розтягнутого між приводним та натяжним барабанами.

Безперервно обертаючись, стрічка просуває вантаж, що знаходиться на ній, звільняючи місце для наступного. У процесі виробництва техніки та товарів, конвеєри переміщують деталі від одного складального вузла до іншого.А у процесах видобутку та переробки сировини матеріал рівномірно висипається з одного пристрою на стрічковий конвеєр та переміщається до наступного пристрою. Використовуються для переміщення штучного та сипучого вантажу. Сфера застосування дуже широка та охоплює безліч галузей промисловості та сільського господарства.

Стрічкові конвеєри також незамінні в таких сферах як : металургія, будівництво, портові та складські термінали, шахти гірничодобувні та багато інших.

Виробництво конвеєров транспортного обладнання

Наше транспортне обладнання, особливо необхідне для вирішення завдання клієнта у сфері післязбиральної обробки зерна.

Шнекові або гвинтові конвеєри виробництва ТОВ Автостройка

Головка з мотор — редуктором

Шнек

Кришка шнека

Робоче колесо з приводом

Шнекові або гвинтові конвеєри переміщають вантажі за допомогою шнеків, які обертаючись, рівномірно захоплюють сипучі матеріали і просувають їх далі. Корпус таких конвеєрів буває як циліндром (труба, всередину якої розміщено шнек), так і відкритим напівциліндром (жолоб). Дане обладнання може застосовуватись в умовах підвищеної вологості, низьких температур та запиленості. 

Гвинтові конвеєри застосовуються для транспортування в горизонтальному та похилому напрямках сипких матеріалів.

Пропоноване обладнання ТОВ Автостройка має високі показники продуктивності і чудово справляється з поставленими завданнями.

Ковшові конвеєри виробництва ТОВ Автостройка

Застосовуються на підприємствах хімічної, металургійної та машинобудівної промисловості. Також у виробництві будівельних матеріалів, на вуглезбагачувальних фабриках, харчових комбінатах, зерносховищах. Можуть бути стаціонарними та пересувними, використовуватися як транспортні та технологічні машини. Переваги ковшових конвеєрів: По перше — невеликі габаритні розміри. По друге — велика висота подачі вантажу. По третє — широкий діапазон продуктивності та асортимент вантажів, що транспортуються.

Скребкові конвеєри виробництва ТОВ Автостройка

ТОВ Автостройка виготовляє конвеєри (транспортери) скребкові або як їх ще називають ланцюгові. Вони знаходять застосування в сферах, де потрібно переміщення різних сільськогосподарських культур. Зокрема зернових, в характеристиках яких є сипкість, або всіляких аналогічних продуктів, що мають таку ж фракцію. При цьому безпосереднє просування в площині здійснюється по дну завдяки роботі спеціальних скребків, закріплених на ланцюгу, що йде в потрібному напрямку.

Процес вивантаження продукту відбувається у кількох проміжних позиціях, оснащених спеціально розробленими при цьому електричними затворами. Купити їх можна в підприємстві ТОВ Автостройка, так само як стрічкові та шнекові гвинтові.

Скребкові транспортери знайшли в промисловості широке застосування у всіх сферах харчового технологічного ланцюжка:

  • на елеваторах;
  • у сховищах зернових культур;
  • на комбінатах із виробництва хлібних виробів;
  • на підприємствах з вироблення олії;
  • на підприємствах з виготовлення комбікормів для худоби та подібних техпроцесах.

Конструкція скребкового ланцюгового конвеєра є схематичним комплексом різноманітних модулів прямокутного перерізу, виготовлених з якісних листів металу. Зверху пристрій зафіксовано кришкою.

Тяговим механізмом виступає особливий ланцюг, що володіє скребками, його напруга і контролює спеціальний модуль. Скребки захоплюють продукт, що перевозиться, потім переміщають його далі: схематично від завантажувального комплексу до розвантажувальної секції.

У сільському господарстві подібне обладнання знайшло найбільше застосування, у ньому зацікавлені надсилосні та підсилосні галереї елеваторів, підприємства з переробки зерна та олійних культур, млина, олійноекстракційні та круп’яні заводи. Крім сільського господарства, компанія ТОВ Автостройка постачає скребкові транспортери на підприємства автомобільного та залізничного транспорту, специфіка роботи яких пов’язана з сипучими матеріалами.

Конвеєри виготовленні ТОВ Автостройка — роблять промислові процеси максимально ефективними, швидкими та економічними. Вони прості за конструкцією, надійні та не вимагають високих витрат в обслуговуванні.

В нашій компанії кожен клієнт знайде відповідне обладнання за своїми потребами та фінансовими можливостями.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво різноманітного обладнання для  транспортування, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net