Металоконструкції для комунальних підприємств
Виготовлення та монтаж металоконструкцій для комунальних та комерційних підприємств.

Компанія ТОВ Автостройка надає послуги з виготовленням міських металоконструкцій. Ми допоможемо Вам в проектуванні, будивництві, виготовленню та монтажу металоконструкцій. Виробляємо для комунальних та комерційних підприємств, будь-якої складності та призначення. У процесі виробництва ми дотримуємся усіх нормативних стандартів та технічних регламентів. Продукція проходить контроль якості на всіх технологічних етапах. За потреби ми змонтуємо Вашу споруду на вказаному об’єкті.

Фахівці компанії ТОВ Автостройка готові виконати на замовлення міські металоконструкції різних видів:
Паркани та огорожі
 • різноманітні металеві паркани для міста;
 • тротуарна огорожа;
 • огорожі для газону та клумб;
 • переносні огородження;
 • металеві огорожі для спортивних майданчиків;
 • паркани з наповненням із 3D сітки
 • паркан із профнастилу на будівельних майданчиках.

Компанія ТОВ Автостройка виробляє та виконує монтаж будь-яких видів парканів, встановлення стовпів та бетонування їх.

Для гарного оформлення парків, садів, клумб та палісадників існують металеві газонні огорожі. Це функціональний декоративний елемент. Який  захищає траву від витоптування. Служить огорожею паркувань, ресторанів, пішохідних доріжок та житлових будинків.

Будь-яка споруда спортивних майданчиків має бути надійно обгороджена. Допомогти в цьому може огорожі які пропонує наша компанія. Для спортмайданчиків, тенісних кортів, спортивних комплексів шкіл, та ВНЗ. Як не що краще, підійде паркан із 3D сітки виробництва ТОВ Автостройка.

Пішохідні огорожі – це стаціонарні або мобільні конструкції спеціального призначення, що слугують бар’єром між проїжджою та пішохідною частиною вулиці. Наявність пішохідних огорож у місцях, де існує інтенсивний пішохідний потік чи жваве рух машин допомагає впорядкувати хід автотранспорту і звести аварійні ситуації до мінімуму.

Власне виробництво гарантує якість та оперативність постачання. Пішохідні огорожі комплектуються стовпами з перетином на Ваш вибір. При великих обсягах можливе гаряче цинкування. Вартість робіт розраховуються індивідуально, залежно від довжини огорожі та складності ділянки.

Паркувальні бар'єри
 • стовпчики огорожі
 • блокатори паркувальні
 • дорожні стовпчики
 • колесовідбійники

Колесовідбійники – це спеціальні металеві вироби, призначені для запобігання пошкодженню будівель та споруд, а також автомобілів. Дані вироби позначають безпечну зону руху та обмежують рух транспортних засобів.

Колесовідбійники виробництва ТОВ Автостройка широко застосовуються на парковках, у складських приміщеннях, як обмежувальний елемент на дорогах або обмежувачі в’їзду.

Металоконструкції для паркування
 • велосипедів
 • електросамокатів

Паркування має великий запас міцності, оскільки основне призначення — це використання в місцях громадського користування: біля супермаркетів, ресторанів, у парках, дитячих установах, школах, центрах розвитку та дозвілля. Зручність розміщення забезпечують обмежувачі у двох точках: за колесо та за стійку керма.

Велопарковки виробництва ТОВ Автостройка, виготовляються лише з високоякісної сталі із застосуванням професійного обладнання висококласними фахівцями. Порошкове покриття, що наноситься на велопарковки, продовжує термін служби виробу, захищає від корозії та надає приємного та естетичного вигляду. Колір та текстура покриття велопарковки може бути будь-якою за каталогом RAL і залежить лише від Вашого бажання.

Виготовлення дитячих майданчиків із металу

ТОВ Автостройка пропонує виготовлення дитячих майданчиків із металу за кресленнями замовника, які можна встановлювати як на приватній території, так і у дворах багатоповерхових будинків. За допомогою таких комплексів можна організувати одночасно веселе та корисне дозвілля для дітей. Майданчики та комплекси, виготовлені фахівцями компанії, повністю екологічні, довговічні та міцні.

Виготовлення зупинок громадського транспорту

ТОВ Автостройка пропонує виготовлення та монтаж зупинок громадського транспорту за кресленнями чи технічним завданням замовника, такі як зупинки електричного транспорту, автобусні зупинки та інше.

Виробництво вантажно-розвантажувальної рампи, пандусів, подіумов
 • різноманітні подіуми
 • пандуси металеві різних розмірів
 • вантажно-розвантажувальна рампа
Металеві сходи та перила на замовлення

Виробнича компанія ТОВ Автостройка виготовить металеві сходи та перила для вас будь-яких розмірів за вашими кресленнями та ескізами. Ми зробимо додатковий обмір, за потреби допоможемо підібрати найкращу модель. Простіше кажучи, варіанти металевих сходів та огорож до них можуть бути будь-яких форм та розмірів, все залежить від ваших побажань та можливостей. Вартість виготовлення металевих сходів складається з типу сходів та самої конструкції. Можливо це ті самі сходи, які Ви хотіли побачити на своєму об’єкті.

Металеві ворота на замовлення для промислових підприємств та приватних будинків
 • ворота для промислових та виробничих підприємств;
 • вуличні ворота складів, автостоянок;
 • гаражні ворота з хвірткою для підприємств та приватних будинків;
 • складов, автостоянок.

  Компанія ТОВ Автостройка виготовляє як промислові металеві ворота, так і аналогічні для дому та гаража. Якщо у вас є необхідність купити металеві ворота, то вибір краще зробити на користь великого підприємства з власним виробництвом. Тому що якість виробу залежить від технології процесу. Інакше ви не зможете бути впевненими у досконалості зварних швів, якості різання та ін.

 

Ворота з металу – це насамперед надійний засіб захисту промислових об’єктів, а також ваших будинків та гаражів від цікавих поглядів та непроханих гостей.

Будучи способом позначення меж вашої території, сучасні металеві ворота та хвіртки стають візитною карткою та прикрасою всієї ділянки.

Будівництво критих майданчиків із металу для тимчасового зберігання побутових відходів

Найбільшим попитом користується навіс для двох контейнерів для сміття. Навіс для сміттєвих майданчиків закритого типу встановлюється в тих місцях, де необхідно огородити територію для збору побутових відходів. Металоконструкція навісу для відходів виконана з профільної труби. Каркас пофарбований у сірий колір. Обшивка з 3 боків профнастил. Покрівля профнастил. Розмір стандартного навісу на два контейнери 1500х2300х3000мм Можливо виготовити навіс для контейнерів для сміття абсолютно будь-яких розмірів.

Споруди з металу для тимчасового зберігання побутових відходів:

 • металоконструкції різноманітних критих майданчиків для тимчасового зберігання побутових відходів;
 • контейнери для зберігання будівельного сміття та великогабаритних відходів;
 • металеви контейнери для зберігання побутових відходів;
 • сміттєви урни

Виготовлення металевих контейнерів для тимчасового зберігання побутових відходів.

Серед них, такі як металеві баки (контейнери) для тимчасового зберігання побутових відходів. Контейнери металеві виробництва ТОВ Автостройка різні за розмірами та призначенням.

Пропонуємо контейнери для ТПВ з оптимальними габаритами, виконані з якісного металу. Ця стандартна модель підходить для збору сміття на прибудинкових чи офісних територіях. Може встановлюватись на території підприємств, адміністративних та громадських будівель. Наші ємності мають підвищену довговічність завдяки товщині листа в 2-3 мм та надійній конструкції.

Контейнер для зберігання побутових відходів ТПВ

Габарити 900х900х1100 мм

Виготовлений із гарячекатаного листа товщиною 2 мм, обрамлення — куточок 40х40х4 мм Пофарбований у колір на вибір замовника

Контейнери для зберігання будівельного сміття та великогабаритних відходів.

Габарити 3300х1450х1900 мм

Довжина контейнера 3300 мм

Ширина контейнера 1900 мм

Висота контейнера 1100 мм

Товщина стінки 3-4 мм

Покриття грунтовка, емаль

Контейнери виробництва ТОВ Автостройка сумісні з комунальною технікою, можуть мати різне оформлення.

Чому варто вибрати нашу продукцію?

Індивідуальний підхід до замовника – можливе виготовлення за кресленнями клієнта.

Усі варіанти оплати – для фізичних осіб можлива оплата готівкою.

Знижки для постійних клієнтів.

Оперативне виконання будь-якого замовлення.

І це не повний перелік робіт, які ми можемо виконати. Вибираючи установку та монтаж у нас – Ви обираєте якість. Ми завжди вислухаємо Ваші побажання та врахуємо Ваші потреби.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво та монтаж якісних металоконструкцій будь-якої складності, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net