Профнастил НС44

Профнастил НС44

Профнастил покрівельний для комерційного будівництва та приватних домоволодінь. Профнастил НС44 для покрівлі має додаткові ребра жорсткості, що забезпечує додаткову міцність. Найчастіше використовується для перекриття даху з пологими схилами. Профнастил виготовлений з листа оцинкованої сталі, може бути покритий захисним шаром полімеру (великий вибір кольорів та відтінків згідно з класифікацією за шкалою RAL) Витримує великі навантаження. Матеріал має хорошу антикорозійну стійкість, а полімерне покриття протягом тривалого часу не вигоряє.

Виробляємо та реалізуємо профнастил НС44, наступних розмірів:

загальна ширина — 1080 мм;

корисна ширина —  1010 мм;

довжина листа — від 1 до 12 метрів;

товщина листа — від 0,4 до 2,0 мм.

колір – оцинкований або згідно з класифікацією RAL

Правильний розрахунок площі профнастилу допоможе Вам, точно визначити розміри та кількість металопрофілю для Вашої покрівлі.

Придбати профнастил НС44 для покрівлі зі складу, та на замовлення необхідної довжини, Ви маєте можливість звернувшись до спеціалістів ТОВ «Автостройка». Вам з радістю допоможуть наші фахівці у найкоротші терміни.

При купівлі профнастилу на замовлення, Ви заощаджуєте гроші, оскільки при виробництві під замовлення, практично не існує відходів.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво профнастилу НС44, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Ви маєте можливість : надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net

або зателефонувати: +38(066) 1736565; +38(093) 6248812

Наша адреса м. Харків, вул. Олександра Шпейєра (Текстильна), буд. 66.

При необхідності профнастил доставимо до Вас на об’єкт в межах Харкова та України, що суттєво заощадить Ваш час.