Профіль оцинкований Z C U L Σ

Виробництво оцинкованих профілій Z C U L Σ

ТОВ Автостройка виробляє та реалізує оцинковані холоднокатані профілі різних форм, видів та призначення. Z – образні оцинковані профілі. С – профіль. U – профіль. Σ – профіль. L – профіль, та багато інших. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще співвідношення «ціна-якість» і, як правило, якість вища за ціну!

Види та застосування оцинкованого профілю:
С – профіль

Поширеним матеріалом несучих конструкцій – стійок, колон, різних конструкцій та перекриттів – є С-профіль. Коли каркаси і колони, що зводяться, розраховані на великі навантаження, то найкраще використовувати складовий спосіб з профілем С. Виробляємо оцинкований С — образний профіль товщиною — 1.5мм, 2мм, 2.5мм, 3мм.

Z – образні оцинковані профілі

Виробляємо Z — образні оцинковані профілі висотою від 100мм до 400мм. Виготовлені із оцинкованої сталі марки S350GD Zn 275, S320GD Zn 275, DZ51D Zn 100-180.

Цей профіль дає можливість спростити монтаж та здешевити вартість каркасу загалом. Профілі виготовляємо як без отворів, так і заздалегідь пробитими відповідно до креслень КМД. Підприєство ТОВ Автостройка виготовляє з отворами круглої (діаметром 14, 16, 18, 19, 22 мм) форми. Або овальної (розмірами 9х36, 14х36, 18х32м, 18). Оцинкований Z-профіль як матеріал прогінних систем майже витіснив із застосування важку зварену балку.

L – образні оцинковані профілі

Застосовується як несуча опора при монтажі навісних вентильованих фасадів або встановлення огорож з професійного настилу.

Σ – образні оцинковані профілі

Сигма образний профіль у поперечному перерізі нагадує однойменну грецьку букву. Металопрокат, з якого виготовлено матеріал, має мінімальну товщину. Використовують оцинкований сигма профіль як несучий і прогінний елемент у всіляких конструкціях.

U – образні оцинковані профілі

Виготовляється з оцинкованої високоякісної сталі товщиною 1 мм, 2 мм або 3 мм, що повністю відповідає найсуворішим стандартам європейського будівництва. Застосування профілю металевого U — подібного для укладання покрівельних матеріалів, обробки фасадів та інших завдань у міру будівельних та ремонтних робіт дозволяє виключити зайві навантаження на фундамент – це дуже легкий та практичний матеріал, якому поки що немає гідних аналогів. Відсутність усадки на фундамент. Великий запас сировини дозволяє виробляти профілі U — подібного типу будь-якого типорозміру та конфігурації точно в строк та у потрібній кількості.

Ви можете замовити та купити Z — образні оцинковані профілі від 1000мм до 12500мм. Велике застосування в будівництві знаходять профілі C, Z, і Σ — образного перерізу через їх оптимальне поєднання високих властивостей міцності і технологічності виробництва.

Наше підприємство виготовляє та реалізує Σ образний оцинкований профіль, С-профіль, Z – образні оцинковані профілі та інші у великому діапазоні. Можливе виготовлення профілів за розмірами Замовника. Доставку виконуємо на об’єкт по всій теріторії  України.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на розрахунок і виробництво якісних оцинкованих холоднокатаних профілів різних форм, видів та призначення, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net