Анкерна пластина для вікон
Виробництво універсальної анкерної пластини для вікон з ПВХ

Виробниче підприємство ТОВ Автостройка виготовляє анкерну пластину для кріплення вікон з ПВХ методом холодного штампування з високоякісної оцинкованої сталі, товщиною від 0,7 до 1,2 міліметра. Вироби оснащуються серією отворів різної форми під кріпильні гвинти.

Анкерна пластина нашого виробництва універсальна. Вона застосовуються для кріплення віконних блоків до стін із залізобетону, цегли, газосилікатних та пінобетонних блоків.

Застосування анкерних пластин є найпростішим і надійнішим варіантом кріплення вікон у отворах.

Холодне штампування яке застосовує наше підприємство ТОВ Автостройка, дозволяє отримувати деталі складних форм, зберігаючи їх жорсткість та міцність. Безперечною перевагою холодного штампування є економічність: технологія дозволяє скоротити витрати на матеріал завдяки її простоті, а так само високої продуктивності обладнання та низької кількості відходів.

 

У нас Ви можете замовити виготовлення анкерних пластин для вікон необхідних розмірів.

Замовивши виробництво анкерної пластини на підприємстві ТОВ Автостройка, ви можете бути впевнені, що купуєте продукцію від виробника з перших рук.

Як зробити замовлення?

Для оформлення замовлення на виробництво якісної анкерної пластини за приємною ціною, достатньо зв’язатися зі спеціалістом будь-яким зручним способом.

Або надіслати запит на електронну адресу — autostroyka@ukr.net